2737
2734
عنوان

تیتر بتا در بارداری

42 بازدید | 7 پست

سلام خانوماااا

یه سوال

من تاریخ آخرین پریودیم ۱۵ فروردین بوده

۲۹ فروردین اقدام داشتم ( روز تخمک گذاریم بود ).

با همون به بار گرفت و الان باردارم .

۲۲ اردیبهشت یعنی امروز تیتر بتام ۷۳۳۰ عه .

طبیعیه ؟؟

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنجاب کوچولو

بنطرم خوبه

برا من روز تخپک گذاری اقدام بود ۱۵ سیکل. روز ۳۴ سیکل یعنی ۴روز بعد موعد۱۶۰ بود

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
بنطرم خوبه برا من روز تخپک گذاری اقدام بود ۱۵ سیکل. روز ۳۴ سیکل یعنی ۴روز بعد موعد۱۶۰ بود

من ۳۸ روز از روز اول قاعدگیم گذشته ، ۲۴ روز از اقدام

نرماله پس ؟

استرس گرفتم .

آخه میگن مقدار کمش یعنی خارج رحمه ، مقدار بالاش یعنی قلب بچه تشکیل نشده

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنجاب کوچولو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من ۳ روز بعد موعد ۱۱ هزار بود.

نگران نباش

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
2731
من ۳۸ روز از روز اول قاعدگیم گذشته ، ۲۴ روز از اقدام نرماله پس ؟ استرس گرفتم . آخه میگن مقدار کمش ...

ن عزیزم این حرفا چیه

بیخیالی طی کن

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
پس طبیعیه 😍 ممنوووونم 💙

آره طبیعیه.

قربونت.🌹🌹

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
2740