2737
2739
عنوان

چقدر زيبايي مهمه براتون تا به حال شده كه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 51 پست
ن همیشه میگم بدتر از منم هست مهم اینه برا اونیکی ک میخوام خوشگلترینم همینش بسه برام

يعني مردا نميبينن يه زني خوشگل باشه؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودم خيلي دوسش دارم خيلي خوبه كه ادم هم سيرت و هم صورت زيبا داشته باشه 

مام یه نفرو اینطوری داریم؛ خیلی اروم و متینه؛ دارم تمرین میکنم بشم مثل اون

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
2740
پیر نشدم ها اما خوشگلیم کمتر شده😔

دقيقاً 

من بعد زايمانم يه آدم ديگه شدم از حرصم ميگم پير شدم الان دو سال ميگذره ولي ديگه راضي نيستم از خودم

جالبيش اينه كه اصلاً از بوتاكس اينا خوشم نمياد خوشگلي جووني يه چيز ديگس

اما به نظرم حسي كه به خودت داري وقتي زيبايي خيلي حس خوبيه

مگه تو زیبا نیستی

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.
دقيقاً  من بعد زايمانم يه آدم ديگه شدم از حرصم ميگم پير شدم الان دو سال ميگذره ولي ديگه راضي ن ...

من جذابیت کم شده .مخصوصا چشمام.😔😔

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چقدر بد .چکار کنیم بنظرت؟!

واللا موندم به خدا مخصوصاً در مورد چشم

ديروز رفته بودم عروسي يه خانمي بود پنج سال از من بزرگتر بود چشماش عين دختر هجده ساله آدم و ميكشيد طرف خودش اونوقت من نميدونم اونهمه زيبايي رو كجا دفن كردم 

2706