2733
2734
عنوان

چقدر زيبايي مهمه براتون تا به حال شده كه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 51 پست
همون بیوتن که دارم برای موهست.قیمتش28یوروهست یوروهم14000تومن ضرب کن قیمتش میشه.365توشه. من شوهرم فق ...

ممنونم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
به خود ابروت میزنه که این خودش باعث بالا رفتن پلک میشه، 

کجاها باید برم؟ارایشگاه یا مطب خصوصی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وتقعا؟ببخشید عزیزم اینقدر سوال میپرسم.بوتاکس و به ابروهام میزنه؟وبرای ابرو خطر نداره؟وشما کجارفتین ت ...

نه خود ابرو مثلا خط ابرو میزنه که ابرو هارو بالا ببره، مثلا من بهش گفتم میخوام فاصله چشمم با ابروم زیاد بشه، اومد دنباله ابروم زد، فوق‌العاده شد بخدا، نه اصلا ضرر نداره، من 2 ساله میزنم 

2731
نه خود ابرو مثلا خط ابرو میزنه که ابرو هارو بالا ببره، مثلا من بهش گفتم میخوام فاصله چشمم با ابروم ز ...

ممنون عزیزم من ابروهام خوبه وپر.واینکه فاصله ی چشم وابرومم خوبه .فقط افتادگی داره پلکام.دقیقا میخوام برم برای افتادگی پلکام.پس میشه با بوتاکس حلش کرد.خداروشکر🙏.

من پیش دکتر معین زدم، غلامرضا معین، شرق تهران مطب داره، البته من شیراز پیشش رفتم. نه آرایشگاه نزنی ا ...

ممنون که گفتین.من الان حدود ۱تومن دارم.اما نمیدونم کجا برم؟اما باید پرسو جو‌کنم.بنظرتون پلک چقدر میشه؟