2703
2553

تا به حالدوست داشتين ظاهر كس ديگه اي رو داشتين

ما يكي داريم تو فاميل اصلا اهل ارايشم نيست اما انقدر ناز و خوشگل  و خوش هيكله تيپشم خاصه هميشه ميگم اول خوشبحال خودش بعد همسرش

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت اینو نگو.شاید یه چیزی خدا به توداده ک به اون نداده.همیشه شکرکن خدارو واسه شخصیت خودت

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.
2720
2714
اره من ارزومه خوشگل میبودم 😭

هر كار كنن بهشون مياد🙁هر چي بپوشن زيبا ميشه هرجا ميرن تعريفش ميكنن  خيلي خوبه واقعا خيلي حس خوبيه حتي مردمم يه جور ديگه رفتار ميكنن وقتي ميبينن خوشگله 

حتي وقتي يكي فوت ميكنه زيبا باشه ميگن خاك حرومت باشه دختر به اين زيبايي رو بردي؟يعني اگه معمولي باشه ادم نبايد گفت؟!

هیچوقت اینو نگو.شاید یه چیزی خدا به توداده ک به اون نداده.همیشه شکرکن خدارو واسه شخصیت خودت

اما به نظرم حسي كه به خودت داري وقتي زيبايي خيلي حس خوبيه

2706