2737
2739
عنوان

چقدر زيبايي مهمه براتون تا به حال شده كه

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 51 پست
واللا موندم به خدا مخصوصاً در مورد چشم ديروز رفته بودم عروسي يه خانمي بود پنج سال از من بزرگتر بود ...

دلم برای اونروزام تنگ شده‌،باعمل واینا نمیشه کاریش کرد؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برید بوتاکس بزنید، به خودتون برسید، نزارید شوهرتون چروک و پژمرده تو چهرتون ببینن. گور بابای پول عزیز ...

بوتاکس نه چروکی ندارم.فقط قوای پلکام کم شده.بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا نه .حالت افتادگی پیدا می کنه.نمیدونم باید چه عملی انجام بدم.پولشم هرچی شد بشه.

ميفهممت نميدونم واللا اگرم بشه خيلي پول ميخواد

پولش و حالا یکاریش میشه کرد.اما زیبایی یه چیز دیگست

بوتاکس نه چروکی ندارم.فقط قوای پلکام کم شده.بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا نه .حالت افتادگی پیدا می کنه.نم ...

عزیزم همون بوتاکس برات میزنه، هزینش 300 هزاره، فقط دکتر مطمئن و عالی انتخاب کن، تقریبا 4 الی 6 ماهم برات میمونه. 

بوتاکس نه چروکی ندارم.فقط قوای پلکام کم شده.بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا نه .حالت افتادگی پیدا می کنه.نم ...

اکه دستت بازه برو پیج براکوباله.خرید ازالمان هست.سرم رفع افتادکی چشم داشت خودشم استفاده کرده بود اسمش دبوراس.

من خودم ازش بیوتین گرفتم هشت ماهه راضیم.بخداتبلیغ نیس به خودم میگم ای کاش پول نقد دست وبالم بود ازش کرمهای حجم دهنده صورت رو میخزیدم وکلی چیزای دیگه😳😳

نام کاربریم حرف دلمه😒😎😎😎
2738
اکه دستت بازه برو پیج براکوباله.خرید ازالمان هست.سرم رفع افتادکی چشم داشت خودشم استفاده کرده بود اسم ...

ممنونم.برای موهای کم پشت هم محصولی دارن؟

عزیزم همون بوتاکس برات میزنه، هزینش 300 هزاره، فقط دکتر مطمئن و عالی انتخاب کن، تقریبا 4 الی 6 ماهم ...

من شنیدم برای چروک وایناس .نه افتادگی پلک؟

ممنونم.برای موهای کم پشت هم محصولی دارن؟

همون بیوتن که دارم برای موهست.قیمتش28یوروهست یوروهم14000تومن ضرب کن قیمتش میشه.365توشه.

من شوهرم فقط توخرید بیوتن همراهیم کرد وگرنه خیلی محصولات خوب داره

نام کاربریم حرف دلمه😒😎😎😎
به خود ابروت میزنه که این خودش باعث بالا رفتن پلک میشه، 

وتقعا؟ببخشید عزیزم اینقدر سوال میپرسم.بوتاکس و به ابروهام میزنه؟وبرای ابرو خطر نداره؟وشما کجارفتین تهرانین؟من تهران نیستم متأسفانه

2706