2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433456 بازدید | 3417 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام روناک جون ، تو صفحه دوم این تاپیک که راجع به هتلها توضیح دادین راجع به رز ریحانا هم نوشتید که موقعیت جغرافیایی خوبی داره ، میشه لطفا بگین دقیقا کجاست و به کدام یک از مراکز خرید نزدیکه ؟
2738
سلام.......سارا جون هتل چقدر قیمت روبالا گفته بهت تو سایت booking من هم برای 4 شب از 20 تا 24 دی چک کردم اتاق deluxبا صبحانه 2500 در هم بود.......

ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
بله آقای هادی درست فرمودین.....10 درصد مالیات و 10 درصد شارز هم بهش میخوره ولی باز هم کمتر از قیمتی که به سارا جون گفتن میشه.........مگر اینکه از طریق این سایت اگه بوک کنیم تخفیف بخوره رو قیمت هتل؟؟
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
میترا جون سلام ، با عرض معذرت که دیر جواب دادم ، راستش فکر میکنم هتل رزرو کردن از ایران خیلی مشکله چون مثلا اشخاصی مثل من کردیت کارت نداریم ، خب طبعا آژانسها هم هر چقدر تیغشون ببره میگیرن ،
2706