2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433535 بازدید | 3417 پست
سلام سارا جون....کاملا درست میگی من هم کردیت کارت ندارم و مشکلم همینه مگر اینکه به گفته آقا هادی بریم اونجا و هتل ها رو از نزدیک ببینیم و همونجا هتل رو انتخاب کنیم حالا نمیدونم اینکار چقدر زمان میبره با توجه به تایم کمی که داریم و بچه ی کوچیک.......
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
خانم میترا سلام

از قبل 2 تا هتل رو برا خودتون انتخاب کنید و حتی 1 هتل که قطعا میخواید بگیرید حتما همیشه سال همیشه سال اتاق دارن

تو هتلهای خوب و 4 ستاره به بالا هم میتونید اولین بار که رفتید و خوشتون اومد فرم متری رو پر کنید و از سری های بعد ماس بگیرید و رزرو کنید و وقتی رسیدید اونجا پرداخت کنید خیلی هتلهای خوب این سرویس رو ارائه میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی آقای هادی از راهنماییتون حتما همین کاررو میکنم...........من با خانواده ام و خانواده برادر همسرم برای 20 دی بلیط امارات گرفتیم برگشتمون هم 24 دی هست........میخواستم بدونم تو اون تاریخ مغازه ها اجناس سال نو آوردن؟
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
ویه سوال دیگه اینکه:من برای انتخاب هتل بیشتر تو سایت bookingسرچ میکنم.بعضی از هتل ها نوشتند بوفه صبحانه دارند وبعضی ها نوشتند منو صبحانه دارند که یعنی صبحانه همه ی هتل ها بصورت بوفه ارائه نمیشه؟
2731
بله میترا خانم

اون موقع اکثر برندها محصولات 2012 شونو عرضه میکنن

هتلهای مخصوصا 4و 5 ستاره اکثرشون بوفه هستن اما همین هتلها باز اکثرشون رو برد قیمت only room هم دارن احتمالا منظورش اونه
آهان حالا متوجه شدم......یعنی اگه تو اتاق بخوای صبحونه بخوری باید از روی منو انتخاب کنی ....مرسی از راهنماییتون.
سلام دوستان کارم خیلی فوری....فردا یکی از دوستام میره دبی و میخوام سفارش لباس بدم بهش.سایت منگو نمیزنه که توو دبی حراج داره یا نه.اگه کسی دبی زندگی میکنه میدونه متپنگو حراجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه پارسال از منگو بهش سفارش ندادم چون توو سایتش حراج نبود ولی وقتی اومد گفت منگو حراج بود :(
سلام آقا هادی
ما فردا عازم هستیم آخرین سوالاتم
صبح جمعه با توجه به اینکه اکثرا تعطیل هستند چه جایی رو به غیر از پارک ابی پیشنهاد می کنید؟
با توجه به این که چهار تا پاس داریم جایی هست که از پاسمون برای آوردن جنس استفاده کنند؟چون ما خیلی خرید نداریم
ممنون
سلام آقای هادی .میشه در مورد واندر باس توضیح بدین؟ارزش داره با بچه ها بریم؟من تا حالا در موردش نشنیده بودم...
سلام
پیشاپیش ممنون از وقتی که می زارید
می خواستم بپرسم به نظر شما اجاره ماشین در دبی به درد می خوره یا اینکه دردسر داره البته تو کیش ما اجاره کردیم خیلی خوب بود
ولی در مورد دبی اطلاعی ندارم
ممنون
موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)