2733
2734
عنوان

اونایی که چند ماه اقدام کردن تا بالاخره باردار شدن بیان لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 6622 بازدید | 114 پست

مامانای آینده یعنی میشه این ماه واقعا مادر بشیم . کاش باهم نذر صلوات یا زیارت عاشورا کنیم و برای هم دعا کنیم و خبر خوش بدیم

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی نرگس جون دخترم تابستون بدنیا اومد الهی خدا واسه همه منتظرا بخواد خیلی سخته انتظار خیلی سخته کنا ...

ای جانم فکر کردم تازه مامان شدی . من از کنایه شنیدم واقعا زجر میکشم . تا هرچی میگم اطرافیان میگن تو بچه نداری و کنایه میزنن . دیشب بچه آشنامون خیلی بی ادبی میکرد و حرکاتی که معلوم بود تربیت نشده و فحش های خیلی زشت . تابهش گفتم زشته سریع مامانش بهم پرید گفت بچه نداری بذار بیاد بعد ببینیم تو چی تربیت میکنی . فعلا درباره بچه ما حرفی نزن . اینقدر بهم برخورد که نگووووو

2728
۷ سال بعدازدواجم  وقتی ک دیگه  استرسامو رها کرده بودم و فکرمو ازاد بعد به مسافرت عالی و .. ...

انشاالله خدا بچتو برات حفظ کنه.خیلیا رو دیدم ک همون ماهی ک بیخیال شدن باردار بودن.شما دکترم رفته بودین

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
ای جانم فکر کردم تازه مامان شدی . من از کنایه شنیدم واقعا زجر میکشم . تا هرچی میگم اطرافیان میگن تو ...

کنایه خیلی سخته.منم کنایه میشنوم اون روز خواهرشوهرم ک حاملس میگفت ک خدا جنبشو توی من دید ک بهم بچه داده.خدا ب کسی ک جنبشو داره بچه عطا میکنه.یعنی منظورش ب من بود ک من جنبه و لیاقت ندارم.ولی سپردم ب خدا خدای ماهم بزرگه

2740
شوهر من خودش برا خودش برنامه ریزی میکنه سال به سال میندازه عقب😐اینقد استرس وارد میکنه که من اگه دور ...

شوهر من دقیقا همینطور بود اوایل به خاطر شرایطمون باهاش موافق بودم ولی بعد یه مدت که سنمم به سی رید خیلی قاطی کردم براش یه بار گفتم مدیونی که منو از مادر شدن منع میکنی با این همه داستان نازایی و سقط هرچی بشه مقصرش تویی و نمی بخشمت برای سختی که به من میدی. یه مدت بعد چندتا دوستاش که تو اقدامن بهش گفتن که مثلا چندین ماهه تلاش میکنن نمیشه و اینا بعد شگفت زده میگف من فک نمی کردمم طول میکشه اینقد ، فک میکرد به یه بار میشه. حالا دیگه کوتاه اومده ولی خوب دقیقا کلی ماجرا پیش اومد همون ماه من پریود نشدم و بعد فهمیدم تنبلی تخمدان گرفتم کلی آمپول تا پریود شدم الانم تحت درمانم هنوز فعلا که خبری نیست.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
نه مدتیه نمیرم چون تایم کاریم خیلی بد بود یه روزایی تا 12 ساعتم.میشد!من تنها زندگی میکردم اصلا ادم و ...

خب یه کار بهتر پیدا کن تا بتونی این انتظارو کوتاه تر کنی حالا که شوهرت با کار کردنت مشکلی نداره بهتره کار کنی تا پول دربیاری و بهش کمک کنی وقتی خیالش راحت باشه همه چی خود به خود درست میشه چند وقته ازدواج کردین؟

کنایه خیلی سخته.منم کنایه میشنوم اون روز خواهرشوهرم ک حاملس میگفت ک خدا جنبشو توی من دید ک بهم بچه د ...

چقدر بی ادب . ما بیشتر دومادمون حرف مفت میزنه . خودش 4تا بی ادبشو داره . جرات ندارم به بچه هاش نگاه کنم سریع دستشو میگیره بالا میگه خدایا به همه آرزو مندان و کسایی که بچه دار نمیشن فرزند بده حسرت نخورن . در این حد بیشعوره ها . طفلی شوهر منم اینقدر نجیبه که جوابشو نمیده میگه از حسادتشه ولش کن 😔

چقدر بی ادب . ما بیشتر دومادمون حرف مفت میزنه . خودش 4تا بی ادبشو داره . جرات ندارم به بچه هاش نگاه ...

باید جوابشو بدی خیلی بی تربیته به خواهرت بگو یعنی چی که دل میشکنن اینجوری دل خودشون میشکنه بهشون بگو یهو آه میکشم دامنتونو می گیره

چقدر بی ادب . ما بیشتر دومادمون حرف مفت میزنه . خودش 4تا بی ادبشو داره . جرات ندارم به بچه هاش نگاه ...

اره والا ولش کن.ادمای بی فرهنگ زیاد دور و برمون هستن باید بیخیالشون شد و ب حرفاشون توجه نکرد.خیلیا سواد عاطفی ندارن واقعا

چه بیشعور واقعا جواب این ابلهان چیزی جز خاموشی نیست

دقیقا.من اگه جوابشو میدادم با همون کنایه خودمو کوچیک میکردم.همه حرفا رو نباید جواب داد باید بعضی از حرفا رو هم بزاری خدا جواب بده

2706