2737
2734
عنوان

اونایی که چند ماه اقدام کردن تا بالاخره باردار شدن بیان لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 6478 بازدید | 114 پست
باید جوابشو بدی خیلی بی تربیته به خواهرت بگو یعنی چی که دل میشکنن اینجوری دل خودشون میشکنه بهشون بگو ...

خواهرم بهش گفته که بدتر کرده 

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره والا ولش کن.ادمای بی فرهنگ زیاد دور و برمون هستن باید بیخیالشون شد و ب حرفاشون توجه نکرد.خیلیا س ...

شاید اونا که بچه دارن و عذاب میکشن از شلوغی و اذیت بچه هاشون فکر میکنن ما خیلی تو آرامشیم این جوری میکنن 

شاید اونا که بچه دارن و عذاب میکشن از شلوغی و اذیت بچه هاشون فکر میکنن ما خیلی تو آرامشیم این جوری م ...

شایدم.ولی خب من ادمای بدجنس دیدم ک میخان بچه دار شدنشونو فخر فروشی کنن ب ادم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2731
شایدم.ولی خب من ادمای بدجنس دیدم ک میخان بچه دار شدنشونو فخر فروشی کنن ب ادم

درسته عزیزم 

در هر صورت اصلا آدمای خوبی نیستن و بدم میاد باهاشون ارتباط داشته باشم . واقعا آدما چرا با زبونشون و کنایه همدیگه رو آزار میدن 😔 دلم برای خودمم میسوزه که اصلا بلد نیستم جواب بدم  . هرکاری میکنم انگار زبونم باز نمیشه 

درسته عزیزم  در هر صورت اصلا آدمای خوبی نیستن و بدم میاد باهاشون ارتباط داشته باشم . واقعا آدم ...

من میخام جواب بدم اما بازم میسپارم ب خدا و میگم بیخیال دنیا.دنیا ارزش هیچی نداره.زندگی چرخ فلکه شاید امروز پایین قرار گرفته باشی ولی همیشه ک پایین نمیمونی ی روزم روز تو میشه نگران نباش

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2738
خب یه کار بهتر پیدا کن تا بتونی این انتظارو کوتاه تر کنی حالا که شوهرت با کار کردنت مشکلی نداره بهتر ...

4 ساله 

خسته شدم از کار

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
شوهر من خودش برا خودش برنامه ریزی میکنه سال به سال میندازه عقب😐اینقد استرس وارد میکنه که من اگه دور ...

عزیزم شوهر منم همینطوره. واس پسرم ی شب گولش زدم گفتم قرص اضطراری میخورم ولی نخوردم با همون یبارم حامله شدم.اولش ناراحت بود ولی بعدش جونشم درمیاد براش. الان واس بچه دومم هم باز ناراضیه. من رفتم دکتر چون تنبلی تخمدان دارم و پریود نمیشدم. الانم 6 ماهه جلوگیری نداریم و باردارهم نشدم کلومیفن و دوفاستون و متفورمین خوردم نشد. ب شوهرمم میگم دارم قرص جلوگیری میخورم دکتر بهم داده. ولی نمیخورم میریزم دور شب ب شب. این ماه پیازدرمانی کردم البته روزی یبار چون شبا هس نمیتونم بخورم.ببینم چی میشه موعدم 14مه.

اینارو گفتم ک یاد بگیری گولش بزنی نمیتونی بشینی ب امید اون ک کی دلش میخاد ک

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم