2733
2734
عنوان

خانواده ی شوهر عجیب من

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 46 پست
شوهرم میگه وقتی داداشام میان میشینن چطوری بهشون بگم پاشید برید .هزاربار تا حالا بهشون تیکه انداختیم ...

چجوری یمان اول در میزنن پشت در عذر خواهی کنه آروم بگه ببخشید مهمون داریم شرایط نداربم. بعد هم بازم نیست همون زمان بگه بعد یه بار مهمونی که اومدن مهمون اصلی ها که رفتن شوهرت ناراحتی بعداً به خانواده اش بگه

2731
تا در رو وا کنی خودشون رو میندازن تو ،به من که میرسن بی‌شعور میشن 

چی بگم کارشون دور از ادبه بنظرم . مهمون حبیب خداست ولی من خودم دوست دارم محدود دعوت کنم که شرمنده مهمونام در رسیدگی نباشم .

نمیشه همسرت در باز نکنه یه بار بعداً عذر خواهی کنه که شرمنده مهمون داشتیم دستم بند بود

اگه خانواده شوهرت رو هم جدا دعوت کنی، شاید نیان

اونا موقع مهمون میان که بفهمه چی به چیه کی به کیه .جدا دعوتشون کنم فقط به خودم و شوهرم ضرر زدم چون بازم میان. بخدا تا یه همسایه میاد دم در کارم داشته باشه همشون تک به تک میان میگن این کی بود چیکارت داره ،چی میخواست بچه هاشونم میان پشت در حیاط فالگوش وای میستن البته بچه های ۱۲ ۱۳ ساله ها

چی بگم کارشون دور از ادبه بنظرم . مهمون حبیب خداست ولی من خودم دوست دارم محدود دعوت کنم که شرمنده مه ...

قبلا گفتم آجی انقدر میزنن به در و صدامون میزنن که نمیشه در رو وا نکنیم 

ی روز که خونه مادرشوهرت بودی با خواهری کسی هماهنگ کن بگو زنگ بزنه بهت

جلو اونا صحبت کن

مثلا خواهرت میگه بیا بریم خونه فلانی دعوت کرده

بعد شما میگی نه بابا من نمیام.اخه هربار نیریم مگه ندیدی خونواده شوهرش میان میشینن، معذب میشیم و چقدر سخته

قطع کردی به شوهرت بگو فلانی دعوت کرده(هماهنگ شده.)

شوهرتم بگه خوب کردی گفتی نمیام

سختمه هربار میریم خونه شون پره

بعد بگو نمیدونم چرا رعایت نمیکنن

هربار میریم همینه

یعنی خودشون سختشون نیست و فک نمیکنن که بده کارشون؟

سناریو بچین 

او در بر و ایام به کام است...
اگه در رو ببندم ،اون وقت  زن داداشم میگه چرا در رو واسه مادر شوهرت باز نمیکنی .جدای از این ایقد ...

خوب بگه اشکالی نداره مگه قراره از حرف جاریت بترسی؟

مادرشوهرتم جلوی مهمون هر چقدر دوست داره آبروی خودشو ببره بالاتر از سیاهی رنگی نیست بهتر از اینه که همیشه حقت رو ضایع کنن

البته مادرشوهرت خودش رو صاحب خونه تو می‌دونه اسی 

در صورتی که اونجا بمونی همین آشه و همین کاسه

ی روز که خونه مادرشوهرت بودی با خواهری کسی هماهنگ کن بگو زنگ بزنه بهت جلو اونا صحبت کن مثلا خواهرت ...

خواهر گلم بیشعوریشون از عمده .اگه از عمد نیس پس چرا اونا مهمون دارن در خونشون رو سه قفله میکنن .یه بار بچم رفته بود در خونه عموش نمی‌دونست مهمون دارن ،بهش گفتن برو برو مامیخوایم بریم بیرون ،دخترم گف نمیدونستم مهمون دارین کاری با دختر عمو داشتم .واای دخترم اومد خونه چقدر گریه کرد گفت چرا ما وضعمون اینه تا مهمونمون رو نفرستن خونش نمیرن ولی خودشون اینجورین

خوب بگه اشکالی نداره مگه قراره از حرف جاریت بترسی؟ مادرشوهرتم جلوی مهمون هر چقدر دوست داره آبروی خو ...

جآریم نه .زن داداش خودم رو میگم .آنقدر مارمولکن و چهره‌ی مظلوم میگیرن خودم بده میشم .دردم اینه چشم دیدن خودم و فامیلامو ندارن ،باورت میشه کسی از فامیلای من بمیرن میان پیشم هرهر و کر کر می‌خندن. فامیلام با مریضی بمیرن میگن شما چرا اینجورین ما سالمیم بدنمون قویه .با تصادف بمیرن میگن بلد نیستن رانندگی کنن پشت فرمون خب نشینن البته همه ی اینا رو باخنده میگن 

2706