2733
2739
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7544 بازدید | 280 پست
اوهوم ..همین یکم سخت کرده اوضاع رو  ...🙁🙁🙁

خوب اگه تک فرزندی بگیر اگه نه که هیچی

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بازم بگم 

من جهزیه نگرفتم خودمو همسرم دوتایی خریدیم حتی یه قاشق ام از کسی نگرفتم .وکالت طلاق و حضانت بچه و سفر خارج گرفتم 😊که خیلیی راضی ام .چیزیی که جامعه و قانون مسخره بهم نداده خودم گرفتم .انقدر دیر رفتم دانشگاه تا رشته مورد علاقه ام قبول بشم .با دوست پسرم  ازدواج کردم تازه یه شهر دورررر 😊

2731

جشن عروسی نگرفتم بجاش کربلا رفتم و خداروشکر خیلی راضیم

جهازمو خودم چیدم،و اجازه ندادم کسی بیاد و ببینه،سیسمونی هم واقعا نمیخاستم که خانوادم بگیرن،فقط در حد چند تا تیکه لباس،اونم به اصرار خودشونه

و ان شاءالله برای اونم نمیخوام کسی بیاد و ببینه که مثلا بچم چی داره و چی نداره

اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود
سلام لجباز های عزیز😊😁

سلام عزیزم ...😂😂لجبازی نیست اخه ...گذاشتن یه سری ترس هاست ..ترس از حرف مردم .و ...

ترس ها باعث بردگی بشر میشه ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
به نظرم بگیر  گناه دارن تک هم که هستین یه یادگاری میشه ولی کوچولو باشه همین که شاد ...

اگه نتونم راضیشون کنم باید تن بدم 😢😢😢

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
مطمینم که نتیجه ش عالیه ...حسرت نمیمونه به دلم 

با کسی ازدواج کردم ک زمین تا اسمون فرهنگش روش زندگیش با همه خاندانم تفاوت داشت ولی با خودم یکی بود

جشن عقد نگرفتم

عروسی رو تقریبا باب میلم گرفتم 

جهیزیه خیلی خیلی خیلی کم گرفتم

اول اومدیم سر زندگی بعد کم کم وسایلی ک شوهرم باید میخرید تهیه کرد 

با ی محصل بی خونه بدون حقوق بدون ماشین ازدواج کردم

و.....

ولی پشیمون نیستم اصلاااااا

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.