2733
2739
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7534 بازدید | 280 پست
امان از دست مامانا ک با همه چی مخالفن☹

دقیقا جالبیش این من ازدواجم سنتی بود و اصرار خودشون بود 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
اگه همه رو روال زندگی می کردن هنوز بت پرست بودیم هنوز با اسب و شتر این طرف و اون طرف می رفتیم بشر کل ...

روال داره مدام عین گلوله برفی بزرگتر و بزرگتر میشه 

..اگه جلوش گرفته نشه تبدیل به یک بهمن بزرگ میشه و میتونه حسابی خسارت به بار بیاره ...

یکی باید یه تلنگری بزنه به این گلوله برفی تا از هم متلاشی شه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خفنی تو!!! بیشتر توضیح بده بیشتر پشمامون بریزه...

😂😂🤦🏻‍♀️خفن نیست که خفن؟🤔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2742
با کسی ازدواج کردم ک زمین تا اسمون فرهنگش روش زندگیش با همه خاندانم تفاوت داشت ولی با خودم یکی بود ...

خیلی عالی ...منم مطمینم که پشیمون نمیشم ..

این چیزها واقعا منو سر ذوق نمیاره ...

رویاهایی دارم که باید یرای اونا بجنگم  .نمیتونم برای اینا وقت و هزینه کنم 

اخه من بحث صرفه جویی نیست ...واقعا دوست ندارم ... پیشنهاد خودم بوده 

اگه دوست نداری ساده بگیر ولی خب در نظر داشته باش الان دوست نداری شاید ۲۰ سال بعد دلت خواست عکس یا فیلم عروسی داشتی

بنظرمن چون یه برهه از زندگیه بهتره انجام بشه

در هرصورت ان شاالله تصمیم درستی بگیری و خوشبخت بشی

2738
امما تو همین نی نی سایت که ۹۰ درصد کاربراش خانومه  اکثرا میگن خوبه و بگیر

من اینکارو نمیکنم و البته رسم هم نداریم . کسی ازم بخواد تا دم در خونه بدرقه شون میکنم 

خیلی کارها مهریه ام همون اول گرفتم😶کل جهاز خانواده همسرم دادن 😶از نظر دینی باهمسرم متفاوتم😶و.. کل ...

چه تفاوتی؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
بازم بگم  من جهزیه نگرفتم خودمو همسرم دوتایی خریدیم حتی یه قاشق ام از کسی نگرفتم .وکالت طلاق و ...

منم عاشق جاهای دورم دور از همه بهترین چیزیه که بهم آرامش میده اگه یه وقت ازدواج کنم حتما میرم یه شهر دیگه چون تنهایی فکر نمی کنم بزارن😄

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
ای بابا ..اخه چه اصراریه ...منم گفتم نمیخوام و فعلا درگیر اینم 

منم جشن عقد نمیخواستم اونا اصرار داشتن بگیریم

حنابندون نمیخاستم

عروسی هم نمیخواستم

کلا هیچی دلم نمیخاست😐

اصن ذوقش رو نداشتم اشتیاق نداشتم

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
دقیقا جالبیش این من ازدواجم سنتی بود و اصرار خودشون بود 😂😂

اتفاقا ی جا خوندم ک نوشته بودی مادرتون گفته ک با همسرتون ازدواج کنید ک تلخترین حرف بوده😶

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2706