2733
2739
عنوان

چه سنت شکنی هایی انجام دادین.؟ و واکنش بقیه چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7533 بازدید | 280 پست

تا دلت بخواد ازین کارا کردم پشیمون نیستم نتیجش عالی بود

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
قبل از همه چیز افرین بهت عزیزم  سنت های سنگین و بد ک خانواده ها زیرش له میشن نباشه بهتره  ...

چقدر خوبه که ادم اونجوری میخواد که رندگی کنه ...حرف مردم همیشه هست ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث توان مالی نیست ...چون هردومون تک دختر و تک پسریم ..و اولین ازدواج خانواده هاست  قطعا برامون ...

عزیزم اینو درنظر بگیر ک اونام پدرومادرن..هزارتا آرزو دارن برای تک بچشون

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
تا دلت بخواد ازین کارا کردم پشیمون نیستم نتیجش عالی بود

مطمینم که نتیجه ش عالیه ...حسرت نمیمونه به دلم 

2728
قبل از همه چیز افرین بهت عزیزم  سنت های سنگین و بد ک خانواده ها زیرش له میشن نباشه بهتره  ...

پروفایلت چه خوشگل و معصومه😍

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
عزیزم اینو درنظر بگیر ک اونام پدرومادرن..هزارتا آرزو دارن برای تک بچشون

اوهوم ..همین یکم سخت کرده اوضاع رو  ...🙁🙁🙁

هر چیزی رو روالش قشنگتره

اگه همه رو روال زندگی می کردن هنوز بت پرست بودیم هنوز با اسب و شتر این طرف و اون طرف می رفتیم بشر کلا هیچ پیشرفتی نمی کرد!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2738
😂😂😂از نظر من که هنجار نبود ولی خیلی ها سرش بهم  میگفتن هنجار فلان البته بیش از همه مامان خود ...

امان از دست مامانا ک با همه چی مخالفن☹

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
من طلا نخریدم و خریدهایی که از جیب عروس داماد می‌ره امما خونواده دوماد میزنن زیربغلشون و واسه خودشون ...

معاینه واقعا توهین ...من نمیتونم بپذیرم 

2706