2737
2739
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 115 پست
درسا خیلی عوض شدن سخت شدن

نه والا از این خبرا هم نیست

مگه بچه هاش چند سالشونه

متوسطه دوم باشن باز شاید

ولی قبل اون همونجور که بچه ها یاد میگیرن مادر هم میتونه یاد بگیره

اگه البته بخواد و اینهمه تنبل نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همه قسمتای زندگیش عالیه . تعطیلات هم همش با هواپیما میرن کیش یا مشهد کلی تو سفر هستن

اینایی ک تو میگی ظاهره زندگی

من دختر خاله خودم ی جوریه هرکی ببینه حصرت ی لحظه اینو داره جاش باشه سفر میرن بهترین خریدا بخدا از بس وسیله خونه میگیره و هر بار ما میریم ی ست جدید میخره ادم شاخ درمیاره ک اینارو از کجا اورده 

اما

اما باطن زندگیش داغونه ب حدی هم داغونه ک اگه ی ماه جای اون بودم دیوونه میشدم

بازم میگم من اگه جات بودم ی ثانیه زندگیمو با اون مقایسه نمیکردم شاید زندگی ماهم برا اون حصرته همیشه شکر کن همیشه و بدون تو داری تلاش میکنی اما اون چی بدون هدف زندگی روزمرشو داره تو هر روز ی پستی و بلندی جدید اما اون چی خواب بپذ بخور بخواب ی مسافرتم ترکش میزنه حالا

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

حالا شما از کجا میدونی انقدر خوابه ؟خودش گفته؟شاید بنده خدا افسردگی داره 

و شاید شبها کاری چیزی انجام میده

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2742

چ زندگی کسالت آوری!!!!بهش بگو بیرونم بره تو تایمی ک بچهاش نیستن کلاس نقاشی زبان باشگاه ی جایی بره از وقتش استفاده کنه

از این موهبت الهی باید استفاده کرد

بچهاش بزرگ بشن مادرشون رو بعنوان ی مادر قبول ندارن یکم پیشرفت بد نیس

2738
وقتی خودش دیپلم داره چی میتونه یاد بچه هاش بده. تازه میخواد یه مرکز پیدا کنه برا اموزش زبان که جمعه ...

چه الکی خوشه .منواخر هفته بچهامو خودم میبرم پارک .اونم نه با ژانس و ماشین شخصی .میریم لب جاده تاکسی میگیرم دوتا مسیر هم باید تاکسی بگیریم .میریم پارک با خوراکی .اط اونورم دوتا مسیر تاکسی تا بیایم خونه .شوهرم وقت نداره خودمون میریم .این چقد الکی خوشه

زندگی خودشه :|

ولی من کار نکنم تو خونه اذیت شوهره نکنم 

اصلا نمیشه شب و روز رو گذروند 

اضافه وزنم دارم 

هی دارم کمش میکنم همی تشویق میشم 😂

هی میرم خونه اقوام میگم لاغرتر نشدم؟!؟😐

هفته ای ۵۰۰ کالری فقط کم میکنم 😂

مشکلات زیاده عزیزم درکت میکنم 🙁

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
حالا شما از کجا میدونی انقدر خوابه ؟خودش گفته؟شاید بنده خدا افسردگی داره  و شاید شبها کاری چیز ...

آره خودش گفت همش میخوابه بعد کار خدا میبینی. اونم مثل من کم کاری تیروئید دارم من از فرط چاقی دارم میترکم هشت ساله قرص میخورمو پیاده روی لاغر نمیشم ولی اون میگه روزبه روز دارم لاغرتر میشم سایز مانتوش ۳۶😑

مگه چه ایرادی داره دیپلم داشتن  یاد بچه دادن که تحصیلات نمیخواد

اخ اخ که دقیقا همینو میخواستم بگم .مهد دخترم پیش دبستانی و مهد قاطیه .هر وقت رفتم دنبال دخترم هر سه تا ربی هم میگن امروز تبسم عالی بود فوق العاده بود .میگن کاریی که ما میگم حتی پیش دبستانی هم هم مشکل دارن هی میان میگن خانوم چطوری انجام بدم ولی تبسم خوشد انجام میده

وا خوبه میتونه انقدر بخوابه اینکه خوشبحالی نداره اگه هروز تفریح وگردش وکلاس ورزشی ومسافرت بود خوشح ...

اتفاقا همش مسافرته تو تعطیلات این ماه یه بار رفتن کیش یه بار رفتن قشم😑

2706