2726
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

1897 بازدید | 115 پست

دوتا بچه داره بالاسرشم مادرشوهرشه . صبح ساعت هفت سرویس میاد دنبال بچه هاش . خودش میگه تا بچه هام میرن شوهرمم میره  من میگیرم تا ساعت دوازده میخوابم بعد پامیشم ناهار درست میکنم بچه هام ساعت یکونیم با سرویس میان ناهار میخورن میرن پیش مادربزرگشون . مادربزرگشونفوق لیسانس داره هروز دوساعت براشون وقت میذاره بهشون درس میده. بعد میگه من این دو ساعت خوابم تا بیان بچه ها خونه . بعدش هم دوباره باید شام بپزم . فقط درگیری ذهنیش اینه غذاهای پرکالری بپزه . چون هم خودش هم بچه هاش لاغرن. حتی یه قدمم پیاده روی نمیکنه .‌مدام میگه پوستم خراب میشه یا پاهام درد میگیره یا صورتم اب میشه.بچه ها و شوهرشم همه ساعت نه میخوابن . 

حالا من از کله صبح که پامیشم بچم مدرسه میره باید فکر کنم کجا برم بدوم . روز به روزم دارم چاقتر میشم هشت ساله دارم پیاده روی میکنم بخاطر سالها فشار به کمرو پا دیسک گرفتم همش درد دارم ولی مجبورم تیرویید کم کار دارم تو عمرم اسنپ نمیگیرم تا پیاده برمو بیام آبم میخورم چاقتر میشم . تالستون پوستپ بخاطر پیاده روی تابستون کلی لک شد ولی اون پوستش عین آینس .

زندگی فقط در خواب نمیبینم😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا زندگی کسل کننده ای داره که در خوابیدن و خوردن خلاصه شده کلا هدف از زندگی یعنی این ؟!

ما که خوشمان نیامد بسی :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

عزیزم خوشبختی بخواد بیاد از در و دیوار میاد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من احساس مرگ میکنم اگ اینقد بخوابم ادم باید پویا و پرانرژی باشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706