2733
2734
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 115 پست
شبم ۹ میخابه  حالت تهوع نمیگیره از این همه خاب من دیشب ۲ خابیدم ۸ صبح پا شدم

والا. من دارم درس میخونم و دوتابچه دارم اینقد کمبود خاب دارم و پوستم یکم تیره شده ولی اصن برام مهم نیس. چون زندگیم پویاس. چیه همش بخابی من ک از زندگی خودم لذت میبرم اصن از وقتی درس میخونم روحیم عوض شده

من اصلا این مدل زندکی رو دوست ندارم .فقط قسمت مادرشوهرش خوب بود که بچها حوصلشون سر رفت میرن پیشش.من شهر غریبم فقط خودم و جاری کوچیکم که خیلی راهمون از هم دوره هر ماه یه بار همو میبینیم .و یکی تو تا دوست بازم اونا راهشون دوره هر ماه یه بار فقط در حد یکی دوساعت تک پارک .منم و دوتا بچهد5ساله 15ماهه.شوهرمم صبح میره سر کار میاد نهار میخوره باز رفت 9شب بیاد خونه .صبح خودم دخترم میبرم مهد .میام خونه تمیز کنم جارو کنم غذای مرغ و خروسا رو بدم .لباس ببرم تو حموم بشورم مواد نهارمو اماده کنم .پله و حیاط بشورم گردگیری کنم .تا دختر کوچیکم بیدار بشه و صبحونه و بازی تا برم دنبال دختر بزرگم از مهد بیارمش .و.نهار درست کنم .بازم وصلم سر میره میگم کاش یه پارک تو این روستا بود عصرا یرفتیم پارک .کسی رو هم نمیشناسن که برم پیشش که بچها یکمی بازی کنن دیگه از ظهر تو خونه ایم تا فردا بحش که روز از نو روزی از نو .منم خیلی استعداد چاقی دارم حلقه میزنم و یکمی فقط از حجم برنجم کم کردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه آدم مزخرفی که حتی برای بچه هاشم وقت نمیذاره مادرشوهر منم فوق لیسانس داره ولی اصلا حاضر نیستم خود ...

وقتی خودش دیپلم داره چی میتونه یاد بچه هاش بده. تازه میخواد یه مرکز پیدا کنه برا اموزش زبان که جمعه ها بره. میگم چرا جمعه ها میگه چون شوهرم خونه باشه منو ببره و بیاره  

2731
من اصلا این مدل زندکی رو دوست ندارم .فقط قسمت مادرشوهرش خوب بود که بچها حوصلشون سر رفت میرن پیشش.من ...

دقیقا فقط اون قسمت که مادرشوهرش اینقدر به فکر نوه هاش هست و دوستشون داره ایدال هست

بقیه اش افتضاحه

وقتی خودش دیپلم داره چی میتونه یاد بچه هاش بده. تازه میخواد یه مرکز پیدا کنه برا اموزش زبان که جمعه ...

یعنی روز تعطیلشم جای اینکه واسه خانوادش وقت بذاره میخواد بره کلاس😑واقعا به این آدم که جز گشادی هیچی بلد نیس میگی خوش به حالش؟ بدبخت تر از این آدم وجود نداره. 

درضمن کسی که دیپلم داره قطعا از درسای بچش تا حدی میتونه سر در بیاره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

همه اینجا مخالفن😕

همه پرکارن و از استراحت بدشون میاد🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کدوم سایت؟؟ بگو منم برم چاق شم😶

ازش پرسیدم هنوز جواب نداده

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱