2733
2739
عنوان

خوش بحال زن همسایمون😏😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 115 پست

فکر میکنی خوبه انقدر خواب؟! 😐 

من موقعیت اینقدر خوابیدن رو دارم اما نمیخوابم

وقتی میتونم اوقات فراغت زندگیم رو با ورزش کردن و مطالعه کردن و خرید کردن بگذرونم چرا بگیرم عین خرس بخوابم همش

یک عمر فرصت داریم برای خواب

الان وقت بیداریه عزیزم

من فقط شب تا صبح میخوابم 

کسایی که زیاد میخوابن پوست قشنگی ندارن همینطور چشماشون همیشه پف داره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

چه بسا ی قسمتایی رو سانسور کرده باشه اولا

دوما حتما برا پوستش ی کاری میکنه شک ندارم

سوما این کجا زندگی میکنه🤦🏻‍♀️همش ک خوابه بعدم بلند میشه مثلا غذا میزاره 

من درب و داغونی زندگی خودمو با هیجانات خانواده شوهر بیشتر میپسندم😊حتی پوستمم دوست

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که همش خوابه😂😂😂 من این سبک زندگی رو اصلا نمیپسندم عزیزم

ارکیده😯😯 باورت میشه الا یک سااااله ندیدمت تو سایت!!!!!!

کلا نمیای یا کم میای؟؟ یا من سعادت ندارم ببینمت😯😯😯

او نیمه ی من است...❤️
اینکه فقط میخابه چه زندگی  لذت بچه هاتو نبری  از بیرون قضاوت نکن  بنده خدا افسرده ...

میگه چون لاغرم برم بیرون بیشتر آب میشم اتفاقا تعطیلات همش به تفریحو مسافرتن ما کنج خونه غم برک گرفتیم

2731

من زیاد دقت کردم بخدا اونی که زیاد میخوابه پوستش خوبه 

چاق هم نیست چون همیشه خوابه و احتیاجی به غذا نداره

منم مثل استارتر از صبح تا شب سرپام و همچنان هرچی میخورم چاق میشم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
ارکیده😯😯 باورت میشه الا یک سااااله ندیدمت تو سایت!!!!!! کلا نمیای یا کم میای؟؟ یا من سعادت ندارم ...

عزیزم😍😍😍😍

همون حدود یک سالی بود نبودم جدیدا اومدم😋

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...
نگران نباش بنده خدا ازبس بخوابه چهار سال دیگه همه مریضی ها وافسردگی میریزه سرش! تازه مگه مادر شوهرش ...

حالا که فرق لیسانس گرفتن کاری نداره دوست عزیز

مادرشوهر منم فوق دارن وقتی من شروع کردم به خواندن برای ارشد ایشون هم شروع کردن به خواندن برای ارشد

2738

چه آدم مزخرفی که حتی برای بچه هاشم وقت نمیذاره

مادرشوهر منم فوق لیسانس داره ولی اصلا حاضر نیستم خودمو از زیر بار مسئولیت رها کنم و بندازم گردن اون بنده خدا 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
چه بسا ی قسمتایی رو سانسور کرده باشه اولا دوما حتما برا پوستش ی کاری میکنه شک ندارم سوما این کجا ز ...

نه همه قسمتای زندگیش عالیه . تعطیلات هم همش با هواپیما میرن کیش یا مشهد کلی تو سفر هستن

من هم صبح بیدار میشم ساعت 7تا هشت و نیم دخترم و میبرم ویش دبستانی و وسایلاش و میزارم 

البته لاغر هستم خخخ

میگم باید چاق شم حالا خواهر شوهرم یه سایت پیدا کرده خودش ده کیلو زیاد کرده 

میخوام برم بدنسازی 

شما هم برو حق داری اگه صبح تا شب فقط به فکر بقیه باشی چیزی از خودت نمیمونه

زندگی ظاهری بقیه رو هم با زندگی خودت مقایسه نکن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706