2733
2734
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29439 بازدید | 5972 پست

@nazgol2000    ‍  ايشون ابجي مهربونم نازگل عزيزم♥️ميباشند....باهم اشنا شين 

يكي دوبار ديگه هم دعوتش كردم اما افتخار نداد...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
@nazgol2000    ‍  ايشون ابجي مهربونم نازگل عزيزم♥️ميباشند....باهم اشنا شين  يك ...

اومدم که عشقم

امشب گوشیوازشوهرم میگیرم هرطورشده کاربری قبلیمودرست میکنم

اعصابم خورده اینجوری

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نكنه مهربونم من فدات شم♥️

خدانکنه عزیزم ترخدا بفکره خودت باش میدونم هرکس مشکلات خودشوداره ولی سعی کن توقوی ترباشی واز پادرت نیاره دوس ندارم ناراحتی توببینم هیچکدوم ازبچه هایی ک باهمیم دوستندارم حالشون بدباشه

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2728
@nazgol2000     سلام عزیزم خوش اومدی

🥰🥰🥰

مرسیاین کاربری موقته

ربری قبلیمودرست کنم اینومیترکونم

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم
@nazgol2000     سلام عزیزم خوش اومدی

خب ديگه حالا وقتشههههه ك شاد باشين ب يمن ورود نازي🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
@nazgol2000   سلام گلم خوش اومدی قدمت رو چش

مرسی مهربوناااا😊

2740

عقشامن رفتم این نمونه گیرداده واز😂😂😂😂فردا باتاپیک جدیدمیام😉شب بخیرعقشولیا❤❤❤😍😘

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
@nazgol2000   سلام گلم خوش اومدی قدمت رو چش

@nazgol2000     ايشون خانوم كبري٠٠١١ميباشند🥰♥️

2706