2752
2734
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29443 بازدید | 5972 پست

@nazgol2000    ‍  ايشون ابجي مهربونم نازگل عزيزم♥️ميباشند....باهم اشنا شين 

يكي دوبار ديگه هم دعوتش كردم اما افتخار نداد...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
@nazgol2000    ‍  ايشون ابجي مهربونم نازگل عزيزم♥️ميباشند....باهم اشنا شين  يك ...

اومدم که عشقم

امشب گوشیوازشوهرم میگیرم هرطورشده کاربری قبلیمودرست میکنم

اعصابم خورده اینجوری

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خدا نكنه مهربونم من فدات شم♥️

خدانکنه عزیزم ترخدا بفکره خودت باش میدونم هرکس مشکلات خودشوداره ولی سعی کن توقوی ترباشی واز پادرت نیاره دوس ندارم ناراحتی توببینم هیچکدوم ازبچه هایی ک باهمیم دوستندارم حالشون بدباشه

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2731
@nazgol2000     سلام عزیزم خوش اومدی

🥰🥰🥰

مرسیاین کاربری موقته

ربری قبلیمودرست کنم اینومیترکونم

بابدبختی دوماه سابقه جمع کردم توسایت زرتی گذرواژم یادم رفت🙄🙄🙄.                                                   نازگل 2000هستم
@nazgol2000     سلام عزیزم خوش اومدی

خب ديگه حالا وقتشههههه ك شاد باشين ب يمن ورود نازي🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
@nazgol2000   سلام گلم خوش اومدی قدمت رو چش

مرسی مهربوناااا😊

عقشامن رفتم این نمونه گیرداده واز😂😂😂😂فردا باتاپیک جدیدمیام😉شب بخیرعقشولیا❤❤❤😍😘

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
@nazgol2000   سلام گلم خوش اومدی قدمت رو چش

@nazgol2000     ايشون خانوم كبري٠٠١١ميباشند🥰♥️