2733
2734
عنوان

دوره همی چشم کلاج ها😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 29443 بازدید | 5972 پست
اخی عزیزم بخدا منم همینجورم.. عیبی نداره بزار بقیه بترکن از حسادت.. چی شده بودی؟؟

نميتونم حرف بزنم هيچوقت نميتونم راحت درد دل كنم....

با هيچكس حتي مامان و ابجيم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی شکر.بیایین یکم بگیم بخندیم حال شیما جونم عوض شه

اينو خوندم اشك تو چشام حلقه زد.....♥️دوستون دارم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بد نيستم....هميشه بايد بريزم تو خودم بشن بغض و اشك فقط تو تنهايي هام.....جلو بقيه جوري رفتار كنم همه ...

چی شده عزیزم ها؟نبینم غمتومهربونم

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2731
نميتونم حرف بزنم هيچوقت نميتونم راحت درد دل كنم.... با هيچكس حتي مامان و ابجيم

حداقل به یکی که قابل اعتمادته بگو..من ناراحتیامو خیلی به مامانم نمیگم..میگم گناه داره ناراحت بشه ولی به یکی از دوستای خیلی ب

صمیمیم میگم اروم میشم..

غصه نخور سخت نگیر..

اينو خوندم اشك تو چشام حلقه زد.....♥️دوستون دارم

عشقمی تو بخدااا.

خیلی عزیزمی..کاش نزدیک هم بودیم..باهم گریه میکردیم..منم چند روز پیشاحالم خیلی بد بوداااااا بد..

ولی خداروشکر یکم ارومترم الان

بسه...دوست ندارم حال شما رو هم خراب كنم

خيلي خيلي خسته م....همين

الهی من فدات بشم عزیزه دلم چراآخه‌ گلم نکن خودتواذیت بقرآن هیچی ارزش نداره تواین دنیایه فانی ک بخاطرش لحظه هاتو از دس بدی یاباغموغصه سپری کنی گلم...زندگی کن ولذت ببر فقط بخاطره خودت نفسی 

یه بار یکی دوستام تعریف میکرد..روزای اول عقدش باشوهرش میرن تو اتاق و عشق وحال..بعدصداشون میکنن بیاین غذا بخوریم بعدکه میان بیرون ..دوستم هول بوده لباساشو بپوشه ..شلوارشو برعکس میپوشه.😅😅😅😅😅میاد روبه رو پدرشوهره میشبنه پدرشوهرش بهش میگه شلوارت وارونه پوشیدی😂😂😂😂😂😂😂😂😂

الهی من فدات بشم عزیزه دلم چراآخه‌ گلم نکن خودتواذیت بقرآن هیچی ارزش نداره تواین دنیایه فانی ک بخاطر ...

خدا نكنه مهربونم من فدات شم♥️

یه بار یکی دوستام تعریف میکرد..روزای اول عقدش باشوهرش میرن تو اتاق و عشق وحال..بعدصداشون میکنن بیاین ...

😢بيچاره چقد ضايع شد

یه بار یکی دوستام تعریف میکرد..روزای اول عقدش باشوهرش میرن تو اتاق و عشق وحال..بعدصداشون میکنن بیاین ...

😂😂😂😂😂😂😂