2733
2734
عنوان

خیییلی پولدارها و کمتر پولدارها بیاین با زندگی های هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 65712 بازدید | 872 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال برای من همیشه تو تاپیکهای مسابه این پیس میاد

اینکه چرا همیشه پولداری اینجوری راجع بهش نظر داده میشه، اونا حسرت آرامش دارن عوضش، اونا حتما شوهراشون وفادار نیست، اونا از طمع پول بیشتر حالشون خوب نیست...

من فقط پست اول رو خوندم 

اسی جان من و همسرم یکی دو ساله وضع مالیمون خوب شده.از صفر شروع کردیم.یه جورایی از فقر شاید.چون حامی نداشتیم

اما الان خداروشکر هم خونه داریم چند تا چند تا هم ماشین خارجی اونم دو تا

من صادقانه بگم هیجوقت فکرشم نمیکردم بتونیم خونه بخریم.آرزوی یه خونه شیک واسه مستاجری رو داشتم چه برسه خریدنش

الانم ماهی پونزده میلیون راحت تو خونه خرج میشه چون شوهرم خیلی اهل خرید کردن و خریدن چیزای گرون و خاصه 

من هر دو حالته بی پولی و شایدم الان پولداری رو تا حدی درک کردم

پولداری خیلی خوبه.خیلی

ادم تازه میفهمه چقدر همه چی میتونه راحت تر باشه و راحت تر بگذره زندگی

2728
دہ تومن در آمد خوب نیس لھنتے دہ تومن درآمد فوق العادس میفھمے فوق العاددددددددہ ما یہ بار دو ملیون وا ...

منم تو رویام اینه ماهی سه تومن بیاد تو‌حساب خودم تنها حالا همسر و خانواده هیچی

با ده تومن هزارتا ملق میزنم🥳🥳

ما پولداریم ولی همسرم بخاطر کارش و همین پول در آوردن هییییچ موقع نیست با ماشین که میرم دور دور تو ...

خوشی زده زیر دلت خواهر، ما وضعمون خوب نیست شوهرم راننده هست از صبح تا ده شب سر کاره، من علاوه براینکه کم میبینمش همش میخواد غصه بی پولی رو بخورم و حصرت همه چی به دلم بمونه، تو حداقل خودش نیست پولش هست برات خودت میتونی بر ی تفریح 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2738
من فقط پست اول رو خوندم  اسی جان من و همسرم یکی دو ساله وضع مالیمون خوب شده.از صفر شروع کردیم. ...

ببخشید میشه بگین شغلتون چیه؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
یه کم جزئی تر بگید بچه ها مثلا از مسافرت هاتون؟

من الان یادم اومد..مثلا زمانی که خونه شوهرم بودم هردفعه چیزی میخواستم باید چندماه صبر میکردم آخرم معلوم نبود بخره یا نه البته شوهر من بی پول نبود ولی بلد نبود چجوری از پولش استفاده کنه تنبل بود و کار نمیکرد وگرنه اگه کار میکرد در حد معمول یه زندگی عادی رو میتونست اداره کنه..خلاصه اینکه اون موقع حتی ماهی یه بار بیرون میرفتیم یا غذا از بیرون میگرفت انگار دنیا رو بهم دادن ولی الان که خونه مامانمم حداقل هفته یه بار بیرونیم.البته مامانمم پولدار نیست ولی حداقل خیلی خیلی بهتر از شوهرمه..اون موقع برام عادی بود الانم عادیه..چون ما آدما بنده عادت هستیم زود به هرچیزی عادت میکنیم از فقر گرفته تا ثروت بیماری گرفته تا سلامتی..همین مسافرت که گفتی مثلا اون موقع اگه هر دوسه سالی یه بار میرفتیم سفر همون عالی بود الان به نظرم سالی 3بار رو باید آدم بره...البته در اون حد پولدار نیستیم که بخوام به سفر خارجی فک کنم هاااا همین ایران گردی هم برام جذابه😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
شوهرم هشت ساله تجارت میکنه از چین و دبی  واردات این‌دو سال اخیر خداروشکر یهو بالاخره همه چی ر ...

مرسی عزیزم که جواب دادی 

2706