2737
2739
عنوان

پریدن شیر

70 بازدید | 12 پست

سلام خانمها چیکار کنم امشب دختر هشت روزم بعد شیر خوردن میخواست بالا بیاره پرید تو گلوش تا پنج دقیقه بچه کبود شد شوهرم و همسایه ها آنقدر از پشتش زدن تا نفسش اومد من خودم کم مونده سکته کنم از بس خودمو زدم بدنم سست شده تو رو خدا هر کی می‌دونه بهم راهنمایی کنه که چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش میاد 

حتما دهنش زیادی پر بوده 

بیشتر حواستو جمع کن موقع شیر دادن نگران نباش عزیزم برا بچهای منم پیش اومده 

بچه حین خوردن میخواد نفس بگیره میپره تو گلوش

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2731
پیش میاد  حتما دهنش زیادی پر بوده  بیشتر حواستو جمع کن موقع شیر دادن نگران نباش عزیزم بر ...

من اتاق بودم قطره آد بهش داده بودیم الان از ترس نمی‌دونم چیکار کنم از شیر دادن هم میترسم سینه ام شیرو با فشار میده

من اتاق بودم قطره آد بهش داده بودیم الان از ترس نمی‌دونم چیکار کنم از شیر دادن هم میترسم سینه ام شیر ...

اها وقتی؟میخوای قطره بدی زیر زبونش یا کنار لپش بریز

ارو بهش بده طوریش نمیشه چن تا صلوات بفرس شیرش بده 

اتفاقه پیش میاد 

نگران نباش

خودت هی سینتو بکش کنار تا نفس بگیره باز شیرش بده

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2738
اها وقتی؟میخوای قطره بدی زیر زبونش یا کنار لپش بریز ارو بهش بده طوریش نمیشه چن تا صلوات بفرس شیرش ب ...

شما چند بار این اتفاق براتون پیش اومد من که دیگه میمیرم این دومین بار بود تو اولی خودم از بس زدم پشتش زود دفع کرد ایندفعه ولی خیلی بد بود خیلی 

شما چند بار این اتفاق براتون پیش اومد من که دیگه میمیرم این دومین بار بود تو اولی خودم از بس زدم پشت ...

شمارش ندارم ولی پیش اومده😅😅من سه تا بچه دارم

حتما ماشالله شیرت زیاده ک اینجوری میشه و گلوی اون فسقل تنگه😅

آره باید همین کارو بکنم فردا میبرمش متخصص اطفال شاید راه و چاره ای بود

منم دوبار برام ‌پیش اومده شیر برمیگشت تو دماغش و نمیتونست نفس بکشه فقط باید باد معدرو بگیری ک‌ ب این شدت پرتاب نشه و تو دماغش نره 

دکتر هم ببر ممکنه رفلاکس داشته باشه و دارو بده 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️