2737
2734

...خدایا ما خیلی خوشحال و سپاس گزاریم که ما رو در پناه خودت نگه داشتی همگی سالم و سلامت هستیم و کنار خونواده هامون هستیم هر چیزی که دیروز داشتیم امروز هم داریم

...خدایا ما خیلی سپاس گزار هستیم که در همه لحظات مراقب ما هستی و این زلزله شدید نبود و اسیبی به کسی نرسید

...خدایا مراقب کشور و مردمان عزیزمون باش... ما همگی از تو ارامش امنیت سلامتی و سرپناه میخوایم الهی آمین  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خدایا من مسولیت میپذیرم و اگر عاملی از درون من باعث زلزله شده متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
مگه جایی زلزله شده؟؟

بله خیلی جاها اومد

ولی رفع شد خواهشا بزرگش نکنید فقط خداروشکر کنیم که الان سالم و سلامت تو خونه هامون کنار خانوادمون هستیم 

خدایا شکرت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
نصف ایران زلزله اومده همزمان.خیلی عجیبه من تبریزم ستونامون همچین صدا دادن انگار میخاستن خرد بشن.

عزیزم انرژی منفی نفرست

هزار مرتبه خدارو شکر کن که سالمی و همه چی طبق روال داره پیش میره خداروشکر

عامو زلزله چیه؟ 

یکی از ماهی های جاسم نفخ کرده بود. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2706