2733
2739
عنوان

بیاین انرژی مثبت بفرستیم در مقابل این همه تاپیک منفی راجب زلزله

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 40 پست
چقدر اروم شدم با تاپيك دست و پاهام بي حس بود خدارو شكر به خاطر سلامتي همه

دقیقا

بخدا همین انرژی منفی ماهاست که باعث میشه این اتفاق مدام تکرار بشه وگرنه این یه حادثه طبیعیه و خدا دوست نداره بنده هاش اسیب ببینن و مراقب ماست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم ميخواد همين حالا نماز بخونم پاهام سسته خدايا صدهزار مرتبه شكرت كه عزيزانم در خواب خوش هستن و فر ...

خدایا شکرت که هر انچه دیروز داشتیم امروز هم داریم و فردا هم خواهیم داشت

خدایا شکرت که تو هستی بزرگتر و قدرتمند تر از هرچیزی و همه چی در اختیار توست و ما مطمئنیم که مراقب ما هستی 

شاید این اتفاق یه تلنگر بود که خدا رو شکر کنیم که سالمیم  خیلی چیزا داریم و زندگی الانمون زیباست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728
چقدر قطعی میگی تموم شد بزار مردم احتیاط کنن شاید خدایی نکرده شدیدتر اومد

قطعی میگم چون به این موضوع ایمان دارم

مثلا احتیاط چیو بکنی؟ وسایلتو بزنی زیر بغلت با ترس بخوابی؟

این خودش یه ارتعاش منفیه یعنی تو منتظر هستی که اون اتفاق بیوفته و بخاطرش ترس و اضطراب داری

2740
من بچ بودم همیشه فک میکردم زلزله یه مارمولکه خیلی خیلی بزرگه راه میره پاهاشو میکوبه زمین ک بلرزه

كاكو نميري خيلي با نمكي    

♥♥♥♥

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .