2703
2553
عنوان

بیاین انرژی مثبت بفرستیم در مقابل این همه تاپیک منفی راجب زلزله

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی استاتر

خدایا توکل به تو..خودمونو به تو سپردیم

واسه ظهور اقات یه صلوات بفرست

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
من تهرانم  یعنی وسایل ضروری بردارم؟

قراره انرژی مثبت بفرستیما مثلا

یه زلزله کوچولو اومد تموم شد و رفت بعد فکر جمع کردن وسیله هستی؟ 

خداروشکر کن که سالمی هیچ اتفاقی نیوفتاده و نخواهد افتاد و از ته قلبت اطمینان داشته باش خدا مراقب ما هست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2720
چجوراین همه شهرباهم عجیب نیست

نه عجیب نیس یه اتفاق کوچولو بود فقط همین

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تموم شد

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
حالا چرا ماهی😂😂😂

می خواستم بنویسم کوسه ترسیدم دوباره اشتباه برداشت بشه و لغو کاربری بشم. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2714
از خودم نمیترسم از بچه ام میترسم

ترس برادر مرگه و زاده تخیل انسان

از هرچی بترسی سرت میاد نگران نباش به هیچ عنوان 

زلزله فقط یه حادثه طبیعیه و در مقابل قدرت خدا هیچه هییییچ

ایشالله که هیچی نشه

مطمئن باش نمیشه فقط فراموش کن و بهش فکر نکن

2706