2733
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13446 بازدید | 622 پست

مگه بخاطر مردم زندگی میکنی؟ هر چی میخوان بگن باور کن قبولم شدی یه چیزی پیدا میکنن دوباره دربارت بگن😂 دهن مردم هیچ وقت بسته نمیشه تو با ارامش بشین بخون و با قبولیت بزن تو دهنشون💜 منی ک پشت کنکوری هستم درکت میکنم چفدر سخته

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعد جالبه میان میگن ..هدر می‌ره عمرت زود برو دانشگاه ...خب هدر میره؟ چی هدر می‌ره دقیقا ..چه منطقیه

ن میگن بری تو ۳۰ سالگی لیسانست بگیری ک چی بعد این همه سال هم حتی اگ برسی ک چی دیگ مث اون ۱۸ ساله ها میرن دانشگاه نبستی 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بعد جالبه میان میگن ..هدر می‌ره عمرت زود برو دانشگاه ...خب هدر میره؟ چی هدر می‌ره دقیقا ..چه منطقیه

منظورشون از هدررفتن اینه زور الکی نزن ی رشته راحت تر برو کلید نکن رو ی رشته خاص که نمیاریش 

2742
من بیست و نه سالگی لیسانس گرفتم الان سی سالمه دوستام بیکارن خیلیاشون ،من سرکار میرم تازه منو دیدن می ...

چه رشته ای؟

قبلا دانشگاه نرفته بودی؟

چندساعت میخوندی

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

همیشه به این فکر کن همون مردم خودشون الان چکاره هستن؟ که این حرفو بهت میزنن؟ خودشون کجاها رسیدن؟

من کنکور دادم قبول نشدم میخواستم دوباره بدم ولی منصرف شدم خیلیا پشت سرم حرف زدن ولی همون خیلیا خودشون یه زندگی خیلی معمولی داشتن و به جایی نرسیده بودن

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی
2740
ن میگن بری تو ۳۰ سالگی لیسانست بگیری ک چی بعد این همه سال هم حتی اگ برسی ک چی دیگ مث اون ۱۸ ساله ها ...

رها کن ..اینا اگه کاربلد بودن سرشون تو زندگی خودشون بود نه تو ..به اونا ربطی ندارند که تو توی ۳۰ سالگی لیسانس میگیری یا چی ..مگه اونا قراره جات زندگی کنن؟ 

اونا حسودی میکنن دلشون میخواد ناامید و افسرده عین ژله پخش زمین تو اتاقت بمونی

😢😢🤦‍♀️🤦‍♀️ ینی واقعا اینقدر سنم زیاد شده ؟؟ ینی ۲۴ سال آینده زیاد سده ک حتی روم نشه برم دانشگاه یا اونجام مسخرم بکنن 

تازه اگ امسال بتونم قبول شم نمیدونم تا دیروز بخدا خیلی ذوق داشتم خیلی حالم خوب بود ۵ یا ۶ نفر بهم گفتن دیگ حالم خیلی گرفته شد اونم بعد این هنه سال 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2706