2733
2739
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13776 بازدید | 622 پست
درصدای دخترتون خیلی خوب شده که بهترازمنه 

عزیزم به نظرت چیزی قبول میشه

تروخدا براش دعا کن 

معلوم نیست بازم خونه بمونه چه بلایی سرش میاد

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 

مردم حرف مفت زیاد میزنن

ادما همینن تا خودشون نخوان هم تغییر نمی کنن ما باید این حرفاشون رو نادیده بگیریم

از اجر هایی که به سمتت پرت می کنن قصر بساز

می دونم ادما حق ندارن با حرفاشون حال همدیگه رو خراب کنن اما بنظرم ادمایی که این حرفا رو میزنن ارزش اینو ندارن که به حرفشون فکر کنی 

کسی که تلاش میکنه همیشه از کسی که بخاطر ترس از شکست و دلایل دیگه واسه اهدافش کاری نمی کنه(یا بی هدفه) جلوتره

تو تا وقتی که نا امید نشی و دست بر نداری شکست نخوردی و ته همه تلاش ها موفقیته البته اگه خواسته بد و اشتباهی نباشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم چرا استارتر شما رو دیدم انگار زندگی خودم رو دیدم! منم مثل شمام و تا ۳۰ سالگی هم که شده پشت کنکور میمونم ببین من از شما کوچیکترم اما واقعا ارزش سالها پشت موندن رو داره من با خودم همیشه میگم حداقل که فردا گذاشتنم توی قبر عذاب وجدان نمیگیرم که چرا کاری که خواستم رو نکردم .هر کس موفقیت اش رو توی یک چیز میدونه منم مثل شما نمیتونم هیچ وقت از کنکور دادن دست بکشم تا به چیزی که میخوام برسم همیشه خودمو با ادمی که عاشقه مقایسه میکنم وقتی عاشق کسی باشی هیچ وقت نمي توني ولش نمیکنی ! شاید همه هر روز بهم بگن دیوونه اس از همه چیزش زده چند ساله جایی نرفته و هیچ کار مثبتی نکرده اما خب بقیه جای من و قلب من نیستن(:

معلوم نیست آبجی واقعا 🙂🙂 تا میخوام خوبم باشم بقیه گند میزنن بهش  واقعا ب خاطر سنم و این همه ...

الهی نمرت بکوبه دهن همشون اه اه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم🦭🐚🦢 تو دراما های جذاب تگم کنین🛐 مرسی اه.
خودشون چی شدن ؟

هیچی... ۴ تا دده مطبخی حال این دختر رو خراب میکنن

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 
2740
عزیزم درصد هات نسبت به دختر من خیلی خوب بوده من همش دارم برای دخترم گریه میکنم اون زیست 45 ریاض ...

حرفی ندارم واسه گفتن😐😐😐😐😐😐 چند سالش ؟وای ینی گند میخوره ب اعصابم اگ کوچیکتر از من باشه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
الهی نمرت بکوبه دهن همشون اه اه

💔💚🥀ممنونم آبجی بخدا ی جوری شدم ذوق و شادی دیروز ازم گرفته شد من خیلی حالم خوب بود

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

گور بابای همشون

با قدرت ادامه بده

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
2706