2733
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13776 بازدید | 622 پست

عزیزم فرض کن قبلاً ی لیسانس تو رشته ریاضی گرفتی حالا میخوای کنکور تجربی بدی.

خیلیا تو دانشگاه ما اینجوری بودن. درستو بخون. با خودت قرار بذار امسال هرچی شد بری و اینجوری تمام توانت رو می‌ذاری رو درس.

عزیزم درصد هات رو میگی منم دخترم کنکور داشت درصداش جالب نبود خیلی نگرانشم از دیروز هیچی نخورده

درصداش چطوره ؟؟

درصدای منم خوبی نیست زیست ۴۵ شیمی ۲۵ ریاصی ۲۰ فیزیک ۵ زمین ۱۵

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما ۲۴ سالم افتضاحه واسه دانشگاه رفتن و تازه معلوم نیست قبول بشم یا نه

انقدر به این موضوع سن و سال فکر نکن ...بخدا اراده کنی به چیزی که میخوای میرسی بشرطی که فکرتو درگیر مسائل پوچ و بی معنی نکنی

بهمنی مشاوره کنکوره حرفاش همیشه راسته گفت رتبه ها بهتراز۱۴۰۲میاد 

به نظرت بخونه واسه تیر چیزی قبو میشه 

بخدا دارم براش اتیش میگیرم 

تاپیک هام رو بخونی میبینی چقدر بیچارس دخترم

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
2731
بهداشت کاردانی اونم ازاد

25سالته؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
ببین منطقی نیست حرفت..حتما اشتباه فکر میکنی که تلاش میکنی..تلاش کردن برای کنکور یعنی ۱۲ ساعت مفید در ...

بیخیال خواهر تا کسی درد منو نکشه درک نمیکنه 

2740
چی میگییییی  زنداییم ۵۰ سالگی شروع کرد پزشکی خوندندالان ۵۷ سالشه تازه تموم کرد

اومدیمو زنداییت صدسال عمر کرد ۴۰سال طبابت کرد ی جوون بعد فارغ التحصیلی فوت کرد مگه دنیا حساب کتاب داره خو خیلیم کار خوبی کرد

کنکور لعنتی ایندمه کنکور لعنتی همین حرفا و تو سری خوردن هایی هست ک اللن می‌شنوم  من دیروز حالم ...

خوب ببین تو اگه بری دانشگاه و زود به زود واحد برداری میتونی سریع مدرک بگیری این که غصه نداره.. الان تمرکزتو بزار رو تیر ماه امیدوارم قبول بشی 

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 
درصداش چطوره ؟؟ درصدای منم خوبی نیست زیست ۴۵ شیمی ۲۵ ریاصی ۲۰ فیزیک ۵ زمین ۱۵

گفتم درصد هاش رو فدات بشم

تروخدا عزیزم براش دعا کن

خیلی درمونده است 

شاید خدا اینطوری نجاتش داد با کنکور

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
اولا که خاک توسرشون مطمئنم خودشون هیچی نیستن نهایتا یا خانه دارن یا هرشغلی باشن ی عقده ای هستن  ...

بمیرمم دنبال اون چیزا نمیرم عزیزه دلم 🙂 چون علاقه ندارم و بالاخره این هنه زجر کشیدم خدا یا امسال جواب منو میده یا نده خودکشی میکنم تمام

به نظرت بخونه واسه تیر چیزی قبو میشه  بخدا دارم براش اتیش میگیرم  تاپیک هام رو بخونی ...

زیست۴۰

شیمی۳۰

ریاضی۲۵

فیزیک۳۰

زمین۳۵

تراز۹۰۰۰تا۹۲۰۰ کنکور رو میده امسال اینوبهمنی توکانالش گذاشته بود

2706