2752
2734
عنوان

چند نفر سنم کوبیدن تو سرم از کنکور باز حالم بد کردن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13996 بازدید | 627 پست
چرا حرف اونا مهمه؟ فکر کردی از رو دوستی این حرف رو بهت زدن؟ یا از حسادت؟ یه خانم ۴۵ یا ۴۷ ساله هم پ ...

نمیدونم خیلی حالم بد شد باور کن زدم زیر گریه 

من تحمل ندارم سنم بکوبن تو سرم

خودمم میدونم خدا جواب تلاش منو نداد این چند سال و سنم رفت بالا تحمل ندارم بقیه ام بگن

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نیارم ب ولله قسم خودکشی میکنی همین اللن ب اندازه کافی از خدا دلم شکسته هیچ ابایی از جهنمش هم ندار ...

عزیزم تو خونه تحت فشاری؟   برخورد خانوادت باهات چطوره؟   چرا خودکشی آخه مگه این کنکور لعنتی چیه... 

جانَم وَصلِ بِه جانَت...❤ متعهد به جانم💍 مهردادم💜
۲ سال رفتم دانشگاه ازاد وامونده

رشته ای که رفتی چی بود؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

🦋کنکوری های قشنگ

✨میلیون ها آدم تا حالا جای شما بودن، گذروندن این مرحله رو ، سختی شو، استرشو ولی الان حتما یسریاشون به  یه کاری مشغولن.

✨مسیر زندگیشون به طرز عجیبی بار ها تغییر کرده و هر کدوم به نحوی دارن زندگی میکنن..

✨هیچکدومشون بعد از کنکور بیچاره نشده، هیچکدومشون به خاطر نمره و تراز کنکور نمردن، شما اولین نفر نیستین و آخرین نفر نیستید....

✨خیلی از آدما توی رشته ای که تحصیل کردن کار نمیکنن، خیلی هاشون از دانشگاهای خوب انصراف دادن، خیلیاشون دانشگاه نمیرن و آدمای موفقین!

✨شما بهترین خودتون هستین نگران این نباشید که چی میشه!

شما خوبید، کافی هستید، بینظرید و مثل شما حتی یه دونه هم نیست.ازتون فقط یه دونه با یه استعداد خاص ساخته شده!

پس یادتون نره کنکور ملاکی برای ارزش گذاری شما نیست!

✨موفقیت خودِ شمایید، آرامشتون، اعتماد به نفستون و تموم برنامه های که فارغ از کنکور برای زندگیتون دارید!

با عشق فراوان

دیروز دیدم ک راضی بودی دیگ چرا آخه اینجور میکنی

میگم حالم خوب بود برو توی تمون تاپیک نگا کن ببین چی گقتن ن تنها اونجا امروز چند نفر دیگ گفتن تو ام با این سنت ۳۰ سالگی میخوای تازه لیسانس بگیری 

نمیتونم من خودم ناراحت سنمم کنکورم بعید میدونم بیارم برای خوش کردن دل میگن میگن خوبه فلانه کنکور آسو ...

ببین کنکور که اسون نبوده مگه میشه کنکور اسون بشه اصلا! هم درس ساده داشت مثل فیزیک  هم درس دشوار مثل شیمی 

اره سال سومش بود  بیمارم هست  خیلی براش نگرانم

😪نتیجه یکسال درس خوندن 

زیست۳۰

شیمی۲۵

فیزیک۲۰

ریاضی۱۵

زمین۵۵

هرکی گف راحته وفلان باورنکنین سوالاش دامداربوده خودم فکرمیکردم زیست ۵۰ زدم

عزیزم تو خونه تحت فشاری؟   برخورد خانوادت باهات چطوره؟   چرا خودکشی آخه مگه این کنکور لعنت ...

کنکور لعنتی ایندمه کنکور لعنتی همین حرفا و تو سری خوردن هایی هست ک اللن می‌شنوم 

من دیروز حالم خیلی خوب بود گند زدن ب اعصابم میگن با این سنت میخوای بری دانشگاه تازه ۳۰ سالگی مدرک بگیری تازه اگ قبول بشم ک بعید میدونم ناراحتم میکنن من دیگ مث اون ۱۸ سالگیم نیستم دلم میگیره 

میگم حالم خوب بود برو توی تمون تاپیک نگا کن ببین چی گقتن ن تنها اونجا امروز چند نفر دیگ گفتن تو ام ب ...

چی میگییییی 

زنداییم ۵۰ سالگی شروع کرد پزشکی خوندندالان ۵۷ سالشه تازه تموم کرد 

😪نتیجه یکسال درس خوندن  زیست۳۰ شیمی۲۵ فیزیک۲۰ ریاضی۱۵ زمین۵۵ هرکی گف راحته وفلان باورنکن ...

عزیزم درصد هات نسبت به دختر من خیلی خوب بوده من همش دارم برای دخترم گریه میکنم

اون زیست 45

ریاضی 20

شیمی 30

زمین 6

فیزیک 20

زده

پرسه در جریان امواج صوت 
2706