2733
2734
عنوان

از سر شب دارم فکر میکنم توی این مملکت چه خبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 124 پست
اره ولی شوهرم اصلا هواسش نبود  حتی ندید دختره گف وایستا داشت از پنجره سمت من بیرونو میدید حتی ب ...

لختی به کنار حاضرن بکشن پایین بگن  ببین ما چی داریم😒شما ها ندارین  .برای یه لقمه نون یا حتی یه قهوه تو کافه انقدر حقیر شدن که رحم نمیکننو مطمئن باش در حق خودشون ظلم میکنند چون خودشونم زمانی عاشق میشن ازدواج میکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر تقصیر تربیت پدر و مادرهاست بچه ها رو ول کردن به امون خدا الان دختر شونزده هفده ساله به جای فکر و پیشرفت  دنبال اینه چجوری یه مرد پولدار تور کنه متاهل باشه هم فرقی نداره

خواهرشوهرم میگه پسرش یه دوست دختر گرفته  شونزده سالشه قشنگ اپن هست و رابطه دارن شبا هم میرن ویلای خواهرشوهرم مادره دختره اونروز زنگ زده به پسر خواهرشوهرم دخترم حالش بد شده زیاد باهاش رابطه داشتی!!!!!!! 

چرا ده پونزده سال پیش این چیزا خیلیی کم بود تربیت پدر و مادرهای ما کجا تربیت پدرومادرهای الان کجا بیحیایی رو باکلاسی میدونن

من همون دلنیا ۹۰هستم
2728
من خودم شوهر دارم و بچه البته

عزیزم دلیل نمیشه 

من نظرمو گفتم 

شب وقت قرار کاری نیست از نظر من و کافه هم محل قرار کاری‌ نیست 

من هیچوقت این رو قبول ندارم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اصلا ماشینش اخرین مدل دنیاباروکش طلا،من تو ماشین بووووودم لعنتیییی 

حالیشون نیس اصلااا خدا لعنتشون کنه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740

ما یه همسایه داشتیم ک پسرش 20 سالش بود براش زن گرفت بعد پسره با یه دختر هم دوست شده بود دختره با خانوادش تو یه مغازه زندگی میکردن 😐 من چندباری با هم دیدمشون زنش حامله بود بیچاره حتی میدونست ک شوهرش با اون دختره اس بعد اون دخترم حامله شد از شوهره با شکم گنده فکر کن با مادرش میومدن خونه همسایه ما مادره میگفته اینا همو دوسدارن بزار عقد کنن 😐😐😐 مادر پسره میگفت پسرم زن داره زنش حامله اس میگفت اینم زنشه چه فرقی داره حامله هم هست اصلا اونو داشته باشه اینم بگیره 😐😐 آخرش فکر کنم عقدش کردن اما ما از اون شهر اومدیم یجا دیگه و ازعاقبتشون خبر ندارم دیگه 

کلا زن و دخترای خونه خراب کن زیاد شدن 😧

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
مث من دیگ من بغل شوهرم نشستع بودم کلا ب یورش گرفته بود

خیییییلی حرص خوردم،انگار من هویجم!!!قبلا ب مال صاحب دار طمع نمیکردن😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

دایی شوهرمم شصت سالشه پولداره یه دختر بیست و دوساله که دختر بوده اومده صیغش شده بیچاره زنشم داره طلاق میگیره

نمیدونم ودرومادرهای این هرزه ها چه غلطی میکنن این اشغالها رو از کوچه و خیابون جمع نمیکنن

من همون دلنیا ۹۰هستم
ببخشید دخالت میکنم ولی این حرفتون درست نیست خیلی کوتاه فکریه زنو مرد میتونن بدون این که رابطه ای با ...

باورت میشه اعصابم بدتر بهم ریخت

یعنی تنها چیزی که حتا یک ثانیه بهش فکر نکردم این بود که به من همچین حرفی بزنن

خجالت می کشم از طرز فکر بعضی هم جنسام

بیشتر تقصیر تربیت پدر و مادرهاست بچه ها رو ول کردن به امون خدا الان دختر شونزده هفده ساله به جای فکر ...

البته مشکل این هست که به امان خدا ول نمیکنن...

مگه امان خدا بده که میگین ول کردن به امان خدا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706