2737
2739
عنوان

از سر شب دارم فکر میکنم توی این مملکت چه خبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 124 پست

اندرزگو بودید؟ اونجا که اینقد پره از دختر پسرا و آقایون و خانومای اینشکلی یه بار تو دور دوراشون پشت چراغ گیر افتادم همه سرشون تو ماشین همدیگه بود ببینن طرف مالی هست واسه تیغ زدن یا نه... الان همه جایی شده این کارا واقعا اوضاع افتضاح تر از اون چیزیه که فکرشو می‌کنیم

😎🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردا خب پرو فک میکنن چه خبره

اره ولی شوهرم اصلا هواسش نبود  حتی ندید دختره گف وایستا داشت از پنجره سمت من بیرونو میدید حتی ب دختره فوشم دادم گف چیشده گفتم بهش گف کیی😑انوقت میگن خیانت چرا زیاد شدهدهمجنسای خودمون ب خودمون رحم نمیکنن بخدا چ وضع بیرون خراب شده دخترا همه سرلخت

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2738

ماهم شوهر خواهرشوهرم پولدار و خوش قیافه س وقتی باهاشون میریم بیرون اکثر دخترا زوم میشن روش .ولی خواهرشوهرم میگه دیگه برام عادی شده انقد که مشتری های مغازش زنگ میزنن و التماسش میکنن که فقط یه شب بیا با ما باش .حالا خوبه شوهرش ادم خوب و اهل خانواده ای هس وگرنه هرکی دیگه بود الان واسه خودش حرمسرا داشت با این همه هواخواه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
😂😂ماشین شوهرت چیه؟

اصلا ماشینش اخرین مدل دنیاباروکش طلا،من تو ماشین بووووودم لعنتیییی 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
یه دختره حدودا دوهفته پیش باماشینش افتاده بود دنبال ماشین همسرمن😑😑😑اقااااا من توماشین بودممممم من ...

مث من دیگ من بغل شوهرم نشستع بودم کلا ب یورش گرفته بود

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2706