2410
2553

امشب یک قرار کاری با یک آقای حدودن ۴۰ ساله داشتم که توی کافه گذاشتم 

این آقا ازدواج کرده و یک پسر هم داره و هروقت این مدت من دیدمش حلقه دستش بوده حتا امشب هم دستش بود

امشب تازه رسیده بودیم و داشتیم درباره اینکه چی بخوریم صحبت میکردیم که یک دختره محکم خودش رو زد به این آقا و بدون عذرخاهی رد شد

منم فکر کردم یا متوجه نشده یا بی ادبه توجهی نکردم

چند ثانیه بعد دختره برگشت و خیلی خیلی تابلو زل زد به صورت اون آقا و یک لبخند هم روی لبش بود از کنار ما رد شد و پیش دوستاش نشست

منم خودم رو زدم به اون راه ولی دیدم که وقتی بلند شد بده سفارش بده یا بعدش که رفت سفارشمون رو بیاره دختره رو زیرچشمی نگاه کرد و اونم تمام مدت خیلی واضح زل زده بود به این و لبخند میزد

این آقا واقعن خوش تیپه و وضع مالی خیلی خوبی هم داره ولی انقدر این دختره زود اینکار رو کرد که حتا بعید میدونم وقت کرده باشه به این چیزا توجه کنه

باورتون نمیشه چقدر حالم بد شد 

اصلن نمیفهمم این دختر چرا باید این کارو بکنه

از سر شب دارم فکر میکنم چقدر جامعه خراب شده

برای دوستم که تعریف کردم گفت اندرزگو پر شده از دخترایی که میان اونجا مردها رو تور کنند که براشون خرج کنن

ولی آخه این حتا وقت نکرد درست حسابی این آقا رو ببینه یا اصلن منو ببینه شاید اصلن زنش بودم یا اینکه حلقه رو ببینه به این فکر کنه بابا این طرف زن داره یا هر چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

واییی من دیروز با شوهرم رفته بودم بیرون بعد ماتو ماشین بودین یه دختره اومد جلوی ماشین گف صبر کن دارم رد میشم چشمک زد رفت😑منو میگی میخواستم قفل فرمون بگیرم بپرم پایین ولی حیف قفل فرمون نداشتیم🤨

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2714

قرار كلري داشتين يعني؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

کار خودتونم اشتباه بوده قرار کاری رو شب تو کافه نمیزارن!

اونم با یه مرد متاهل!!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اینجا هم الان میان حقو میدن به اون دختره 

جفتشون ادمای بدی بودن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

يعني از قبل ميشناختن همو!!

دختره مطمئني ادم بوده؟😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706