2733
2734
عنوان

از سر شب دارم فکر میکنم توی این مملکت چه خبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 124 پست
حالیشون نیس اصلااا خدا لعنتشون کنه

شاید باورت نشه ولی ی تیکه ایم انداخت ولی من نشنیدم سمت همسرم بود ماشینش،همسرمم از سرش دودبلندشده بود

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

چنان میگن خودت اونجا چکار می‌کردی انگار از دنیا عقب تشریف دارن 

ایشون بخاطر کارش اونجا بودن مگه هر مرد و زنی در مورد کار ارتباط داشته باشن فکرشون خرابه ؟؟؟

بیچاره شوهراتون که مشخصه جرات نداره در حضور شما جواب ارباب رجوع یا مشتری که زن باشه رو بده 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارگر کارگاه شوهرم مطلقه س 22 سالش بود  گیر داده بود عاشقت شدم. خونه خالی هم دارم. بیا. شوهرم بیرونش کرد  هرچی میگفت زن دارم میگفت مشکلی نیست  😧😧

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2731
👍👍👍👍 خب پس روسنفکر باش و همسرتو فردا بفرست قرار کاری گل نازم

هنوزم مشکلشو نفهمیدم!!!

همسرم اگه ایراد داشته باشه چه تو قرار کاری چه هرجای دیگه کارشو میکنه و برعکس

بستگی به آدمش داره نه قرار کاری عزیزدلم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
خیییییلی حرص خوردم،انگار من هویجم!!!قبلا ب مال صاحب دار طمع نمیکردن😂

انقدر حرص خوردم ک نگو

اخه یبارم رفتیم بازار با شوهرم رفتیم املت بخورین دختر خالمم بود حتی بعد شوهرم اروم گف عه نون تموم شد دختره میز بغلی بلند شد اومد نونو داد ب شوهرم تمیزه دست نخوردس شوهرم یه نگاه بمن کرد از ترسش نگرف جالبیش این بود نونو باید میخریدی یعنی مجانی بااملت سرونمیشد اعصابم بهم خورد همجنس ب همجنس رحم نمیکنه

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
باورت میشه اعصابم بدتر بهم ریخت یعنی تنها چیزی که حتا یک ثانیه بهش فکر نکردم این بود که به من همچین ...

کلا فکرشون منحرفه عزیزم خیلیا اینجوری هستن به دل نگیر

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2740
چنان میگن خودت اونجا چکار می‌کردی انگار از دنیا عقب تشریف دارن  ایشون بخاطر کارش اونجا بودن مگ ...

😐😐😐😐😐😐

خطرناک تر از اون دخترا

این خانمایی هستن ک این طرز فکرد دارن 

انسان نخستینی مگه😐

والا من انسان نخستینم

شوهر شما بی فرهنگه

کی خوبه از نظر شما انسان آخرین😎🤣🤣🤣

خوشبختانه این انسان نخستین هم شوهرش بافرهنگه هم بدون احساس خجالت بهش افتخار میکنه

چند وقت پیش با پسرم رفته بودیم رستوران

جلوی در گفت مامان پیاده نمیام اسنپ بگیر 

تا اسنپی بیاد یک زنه رو دیدم سر مرده داد می زد ۲۰۰ تومن ! 

من از اون دختراش نیستما 

با ۲۰۰ می خوای برو دخترای فلان جا رو ببر 

من نرخم ۳۵۰! 

مرده براش کارت به کارت کرد رفتن ! 

بعد مرده انقدر گاگول به نظر می اومد که اگر قبل این ماجرا دیده بودمش دلم می سوخت از قیافه ساده  و خنگش

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

😐😐😐😐😐😐 خطرناک تر از اون دخترا این خانمایی هستن ک این طرز فکرد دارن 

من جای استارتر حالم به هم خورد 😝😝😝😝

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706