2733
2734
عنوان

از سر شب دارم فکر میکنم توی این مملکت چه خبره....

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 124 پست
آخه پدر باید رضایت بده شما نامزد بودین و بارضایت پدر ولی این دختره چه طور پدرش راضی شده

ن اصلا رضایت پدر نمیخواد اتفاقا

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
والا من انسان نخستینم شوهر شما بی فرهنگه کی خوبه از نظر شما انسان آخرین😎🤣🤣🤣 خوشبختانه ا ...

من در مورد شخصیت خودت حرف زدم 

ن شخصیت شوهرم من اگ مثل تو قصد انکار بی فرهنگی دشوهرم رو داشتم دست میذاشتم رو عیب و ایرادای بقیه 😐شاید شوهر من بی فرهنگ باشه ولی مثل شما بیمار روانی نیست ک همه چیز رو زیر شکمی میبینی حتی فضولی پوشش همسایتو میکنی😂😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هنوزم مشکلشو نفهمیدم!!! همسرم اگه ایراد داشته باشه چه تو قرار کاری چه هرجای دیگه کارشو میکنه و برعک ...

من کاملن به آدمهایی که اینجوری میگن حق میدم

اینها یا به خودشون شک دارن که فکر میکنند نمیتونن با یک آقا حد کار کردن رو نگه دارن و همه رو مثل خودشون میبینند یا شوهراشون کاری کردن که نمیتونند به شوهرانشان اعتماد کنند که با یک زن کار کنه و اتفاقی خارج از کار نیفته

حالا مثلن اگر گفته بودم بیاد شرکتم تنها بودیم مشکلشون حل میشد 

والا من انسان نخستینم شوهر شما بی فرهنگه کی خوبه از نظر شما انسان آخرین😎🤣🤣🤣 خوشبختانه ا ...

چقدرررررر ازاینجور کاربرا بدم میاد اسکرین میگیرن بچ بازیه مگ

ن اصلا رضایت پدر نمیخواد اتفاقا

صیغه دخترباکره اذن پدرمیخواد یااجازه دادگاه،اگه باکره نباشه میتونه خودش بره صیغه شه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
باورت میشه اعصابم بدتر بهم ریخت یعنی تنها چیزی که حتا یک ثانیه بهش فکر نکردم این بود که به من همچین ...

عزیزم واسه این جماعت عقب افتاده توضیح نده نمی تونی قانعشون کنی. اصلا نمی فهمن به خاطر همین طرز تفکرشون دارن ضربه میخورن. زن و مرد رو فقط به صورت آلت جنسی میبینن نه دو تا انسان. از بس این تفکر از بچگی بوده و بهشون یاد دادن جنس مخالف جیزه که واسه همین الان که کمی آزادی تو جامعه هست دختر پسرا همو می خورن. نمی تونن مثل دو تا انسان با هم رفتار یا گفتگو کنن. 

خیلی برای طرز فکرت متاسفم

متشکرم

منم برای همسرت و همسر اون آقا که بهش حسادت کردی و نمیدونستی از تاپیکت میفهمم متاسفم

ضمنا غصه نخور مثل خودت هستن

ببین چجوری حمله کردن

اگه ورق برگشت و شوهراتون تو زرد در اومدن این کاراتون یادتون بیاد کمتر می سوزید

به هر حال دنیا دار مکافاته

بی خیال یاسین به گوش کی میخونم

من برم لالا

شمام بجای فحش دادن به من از اون لحظه های هیجانتون بداب همدبگه تعریف کنید

ددددددد ببخشید از قرارهای کاریتون

بای بای بافرهنگهای وفادار

متشکرم منم برای همسرت و همسر اون آقا که بهش حسادت کردی و نمیدونستی از تاپیکت میفهمم متاسفم ضمنا ...

همه مثل تو نیستن ب بهونه بیماری برن سراغ دکتر زنان اقا 😂😂😂😂😂😂😂خوش گذشت؟

خودشونم مشکل اخلاقی داره ک دنبال پزشک زنان اقا میگرده 😐

خیلی بدم میاد اسکرین شات میگیرن شاید اونروز برای یکی دیگ تاپیک زده یاحالش خوب نبوده گروکشی میکنن مث بچ مدرسه ای هایی ک میرفتن دفتر لو میدادن

متشکرم منم برای همسرت و همسر اون آقا که بهش حسادت کردی و نمیدونستی از تاپیکت میفهمم متاسفم ضمنا ...

شما داری به این خانم تهمت میزنی خجالت هم خوب چیزیه 

البته درکش برات خیلی سخته ولی هم به این خانم توهین کردی هم اسکرین شات از پیام دیگری گذاشتی 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
ن اتفاقا

عزییییزم یه سرچ بکن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706