2737
2739
عنوان

سایز کفش شما و همسرتون؟

1998 بازدید | 126 پست

سلام بچه ها. من سایز پام 40 هست با قد 168 و شوهرم هم سایز پاش 40 هست با قد 175. یعنی سایز پامون کنار هم میگذاریم دقیقا یکیه حتی شاید پای من چند میلی متر هم بزرگتر باشه اما اون میگه مساویه 😄 برای بار اول وقتی که رفتیم واسه عروسی کفش بخریم دو تا مغازه داره پرسید سایز پای عروس خانم و اقا داماد چنده ؟ بعد هردو تامون گفتیم 40 ! و با تعجب همدیگرو نگاه کردیم. از اون موقع ماجرا شده همیشه اون میگه پاهای تو بزرگه واسه یه خانوم و من میگم پاهای تو کوچک و زنونست وگرنه من نرمالم 😄 البته بیشتر شوخی میکنیم. البته مزایایی هم داره این هم سایز بودن , مثلا کفش های اسپرت همدیگرو می پوشیم یا وقتی میره سفر کاری بهش گفتم خواست برام سوغاتی کفش بخره اول خودش بپوشه اگه خوب و راحت بود بخره. اولاش میگفت روم نمیشه کفش زنونه بپوشم پرو کنم اما دیگه عادت کرده , خداییشم بهتر از خودم کفش میخره برام 😊 یا مثلا یه دمپایی فقط برای حمام و دستشویی و ... گذاشتیم بعد میگفت یه مردونه هم بخر , بهش گفتم کی سایز 39-40مردونه داره ؟

البته خودشم جنبه شوخی داره ناراحت نمیشه. حالا واقعا من نرماله پام یا اون؟

کسی شرایطش مثل ما نیست که سایز پاش و همسرتون یکی باشه؟ یا نزدیک به هم؟

36.5 و 42  

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پاي من ٣٦.٧

شوهرم ٤٣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خودم ۳۶ قدم ۱۶۵

شوهرم ۴۲ قد ۱۸۵

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
2740

من و شوهرم هم تقریبا پاهامون یکیه. من 40 اون 41 اما کفش هاش اندازه است برام

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ماهم دوتامون ۴۰ هست 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

۳۸ و ۴۳

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706