2733
2739

احتمالا نزدیکشه دیگه ... ان شاالله به سلامتی زایمان کنی

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کیسه آبت پاره شده به هر حال برو معاینه دهانه رحم بشی احتمالا وقتشه

کیسه آب که پاره بشه . همه جا پر آب میشه ... ایشون میگن درد دارم ...

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
یه حالت سفت شدن همراه درد چند لحظه ای که بعدش رها میشه و آروم میشه دردش 

اره دقیقا برا من اینطوریه

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
الان درد داری شما میشه توضیح بدی چجوریه

دردکمر.زیردلم میگیره ول میکنه‌ولی بیشترشبا.دردواژن شدیدکه دکتررفتم پمادداد.دردپشت پا......رفتم معاینه شدم دوسانت بازبوددهانه‌ی رحمم ولی گفتن تا۴۱هفته وقت داری

2740
دردکمر.زیردلم میگیره ول میکنه‌ولی بیشترشبا.دردواژن شدیدکه دکتررفتم پمادداد.دردپشت پا......رفتم معاین ...

ان شالله به سلامت زایمان کنی گلم ،من از معاینه اش خیلی میترسم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
اره دقیقا برا من اینطوریه

خوب به سلامتی نزدیکه دیگه . انقباضاتت شدیدتر و فاصله اش کوتاه تر شد . برو بیمارستان حتما . کیسه آبت تو خونه پاره نشه خدایی نکرده 

2706