2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میدونم عزیزم بچه دوممه

شوهرت بگو تنهات نذاره یا مادرت خاهرت کنارت لاشن کاردیگه یهودیدی درد زایمان سد من حالم خوب بود درد نداشتم مهمانم داشتم شب اخر حتی بعد مهمانها رفتیم پیاده روی یهو اخرشب کیسه ابم پاره شد.تنها نمون

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

درد زایمان میگیره و ول میکنه . اولش فاصله بینش طولانی تره  یواش یواش کوتاه میشه 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
تو این هفته حساس کجاست آخه؟ یعنی تنهایی؟مادرت نیست؟

چرا مادرشوهرم پیشمه ،اما دختر بزرگمم باید کسی باشه بسپارم بهش ،شوهرم مسافرت کاری رفته فردا برمیگرده

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2740
برا من با نشستن و راه رفتن خیلی درد میگیره اما میخابم شاید نیم ساعت یکبار یا یه شگساعت یبار یه درد ک ...

ببین درد زایمان اینجوره که یه درد بدی تو کمر میپیچه بعد شکمت سفت میشه بعد یهو بعد چند ثانیه نهایت یک دقیقه خوب میشه 

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.
شوهرت بگو تنهات نذاره یا مادرت خاهرت کنارت لاشن کاردیگه یهودیدی درد زایمان سد من حالم خوب بود درد ند ...

تنها نیستم عزیزم مادرش پیشمه بخاطر دختر بزرگم میگم شوهرم پیشم باشه

ببین درد زایمان اینجوره که یه درد بدی تو کمر میپیچه بعد شکمت سفت میشه بعد یهو بعد چند ثانیه نها ...

درد کمر ندارم فقط زیر شکمم درد شدید میشه واسه   بیست ثانیه

میشه انقباض رو برام توضیح بدی

یه حالت سفت شدن همراه درد چند لحظه ای که بعدش رها میشه و آروم میشه دردش 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
عزیزم کیسه آبت پاره شده به هر حال برو معاینه دهانه رحم بشی احتمالا وقتشه

از کجا میدونی کیسه ابم پاره شده عزیزم

2706