2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیم واسه من همین طوری بود از بعدازظهر شروع شد هی میگرفت ول میکرد شب زایمان کردم 

وای نگو استرس گرفتم البته برا من چند روزه اینجوریه ،اما امروز زیادتر شده

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
خب درد زایمانه عزیزم 

اخه الان که از وقتی خوابیدم و تو نی نی سایتم اصلا درد نگرفته فقط وقتی پا میشم یا میشینم دردم میاد

2728
تهش باامپول فشار باید بزاییم

از ترس امپول فشار نمیرم بیمارستان دلم میخاد بادردای،طبیعی بیاد اخه با امپول دردش شدیده

اخه الان که از وقتی خوابیدم و تو نی نی سایتم اصلا درد نگرفته فقط وقتی پا میشم یا میشینم دردم میاد

خب من که همون اول گفتم اگه در همه حالتی درد داری درد زایمانه اگه نه ک هیچی

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.
وای نگو استرس گرفتم البته برا من چند روزه اینجوریه ،اما امروز زیادتر شده

عزیزم بخدا من همون روز رفتم معاینه گفتن ی هفته ت مونده از خدا بیخبرا کیسه آبم تو خونه پاره شد خیلی افتضاح بود توکل کن بخدا استرس نداشته باش فقط تنها نمون گلم

دردای منم خیلی بدهستن ۴۰هفته و۴روزمه

پس چرا نمیری بیمارستان برای زایمان ؟. بالای چهل هفته دیگه دکترها باید کمک کن بچه بیاد دیگه ... چرا دکتر انقدر اذیت میکنن

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
2738
از ترس امپول فشار نمیرم بیمارستان دلم میخاد بادردای،طبیعی بیاد اخه با امپول دردش شدیده

اره باامپول میگن خوب نیس 

ولی الان همه بی درد میرن بیمارستان 

من خودم اصلا خبری از درد نیس😢😢

چی بگم اره حالاصبرمبکنم حرکاتش خوبه کم شه میرم

خیلی مراقب باش عزیز. توکل به خدا ... به سلامتی زایمان کنی ان شاالله

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
عزیزی همچنین دعاکن برام منم واسه شما

زنده  باشین . من باردار نیستم ولی بارداری های سختی را پشت سر گذاشتم . عزیزم براتون دعا میکنم . ان شاالله  خودتون و نی نی هاتون در پناه حضرت زهرا سلامت باشین .