2733
2739
عنوان

تیروئید کم کارم بایکماه خوردن قرص بدتر شده😢😓

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 39 پست
سلام دریا جون  من 8هفتم آزمایش دادم تیروئیدم 6.2شده قبلا تیروئید نداشتم  حالا گفته روزی ...

سلام امیر علی جون

منم سر بارداری دومم دچار تیروئید کمکار شدم

اصلا نگران نباش عزیزم خداروشکر ب موقع فهمیدی

همون روزی یدونه۱۰۰بخور امیدت ب خدا باشه انشالله نینی سالمه و طوریش نمیشه

نمیدونم یادت هست یانه تیروئید اعظم هم حدود دو هفته اینا کمکار شده بود ولی دیدی پسرش سالم دنیا اومد منم هفته ۷بود فک کنم تیروئیدم  ب مدت سه چهار هفته پرکار شد خیلی نگران بودم الحمدلله پسرم مشکلی نداره

حواست باشه هر ماه چک کنی عددش بالاتر نره و تو محدوده نرمال باشه اگ لازم باشه دکترت دوز دارو رو بیشتر می‌کنه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام امیر علی جون منم سر بارداری دومم دچار تیروئید کمکار شدم اصلا نگران نباش عزیزم خداروشکر ب موقع ...

ممنون عزیزم 

مناسفانه قندم هم 100بود 

شما قندت خوب بود

اگه اطلاعات داری لطفا راهنماییم کن

محمد جونم ببوس😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم  مناسفانه قندم هم 100بود  شما قندت خوب بود اگه اطلاعات داری لطفا راهنماییم ...

اتفاقا قند من هم بالا بود حالا برا شما ۱۰۰هست من مرز رو رد کرده بودم ۱۰۴ بود دکتر نوشت برم پیش مشاور تغذیه ولی من میدونستم علتش چیه نرفتم

بخاطر رژیمی ک قبل بارداری گرفته بودم حتما برا شما هم همینطوره با یکم مراقبت پایین میاد من بعد بارداری رعایت کردم زیاد شیرینی اینا نخوردم کم کم اومد پایین طوری ک برای تست تحمل گلوکز ک رفته بودم رو۷۵بود فکرتو درگیرش نکن عزیزم فقط مراقبت کن تا بیاددپایین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اتفاقا قند من هم بالا بود حالا برا شما ۱۰۰هست من مرز رو رد کرده بودم ۱۰۴ بود دکتر نوشت برم پیش مشاور ...

آره خودمم همین فکر را میکنم ازبس خرما خوردم وانگور 

قبل ازمایش هم مریض شدم مدام آب پرتغال و لیمو شیرین خوردم و شب ازمایشم پفک خوردم 

شاید اثر اونا باشه 

البته شیرینی که از وقتی باردار شدم دلم نمیخاد و میلی ندارم ولی ماکارونی برنج میخوردم 

حالا دیگه لب نمیزنم ولی نون را چیکار کنم 

گرچه میلی به غذا ندارم و شبا شام.نمیخورم.

2728
اتفاقا قند من هم بالا بود حالا برا شما ۱۰۰هست من مرز رو رد کرده بودم ۱۰۴ بود دکتر نوشت برم پیش مشاور ...

عزیزم مریم جون فقط شیرینی جات نخوردی یا از لحاظ نان و میوه هم رعایت کردی 

من اصلا میلی به شیرینی ندارم حتی چایی هم نمیخورم برنج هم دیگه الان نمیخورم میخام بدونم اگه لازمه نان رژیمی بخورم 

یکبار هم برج3آز دادم 105بود یعنی پیش دیابت واسه همین نگرانم.

آره خودمم همین فکر را میکنم ازبس خرما خوردم وانگور  قبل ازمایش هم مریض شدم مدام آب پرتغال و لی ...

امیرعلی جون کافیه فقط رژیم و کنار بذاری ک همین کارم کردی پس مطمئن باش خودش میاد پایین 

میتونی برا اطمینان ی آز هم بدی ،تو الان بارداری همه چی بخور ولی ب اندازه نون هم برا بدنت لازمه سعی کن نون سنگک سبوس دار بخوری انشالله هیچ مشکلی برات پیش نیاد عزیزم

عزیزم مریم جون فقط شیرینی جات نخوردی یا از لحاظ نان و میوه هم رعایت کردی  من اصلا میلی به شیری ...

عزیز دلم ، من بعد بارداری رژیمو  کنار گذاشتم برنج و ماکارونی و نون ،میوه همه چی میخوردم چون ویار هم نداشتم در خوردن یا نخوردن چیزی زیاده روی نکردم البته شیرینی ی مقدار کم کردم   

2738
شما کی آزمایش دادین 104بود

قصد بارداری داشتم رفتم دکتر ی سری آزمایش برام نوشت همونجا متوجه شدم

باردار ک شدم بازم آزمایش دادم رو ۹۷بود فهمیدم واسه رژیمه 

قصد بارداری داشتم رفتم دکتر ی سری آزمایش برام نوشت همونجا متوجه شدم  باردار ک شدم بازم آزمایش ...

ممنون عزیزم آخه من الان تو بارداریم100شدم 

ولی تقریبا دارم رعایت میکنم به جز میوه که نمیتونم ازش بگذرم ولی اونم کم میخورم 

روزی نیم ساعت بعد صبحانه و10دقیقه بعد ناهار وشام دور سالن تو خونه پیاده روی میکنم 2هفته دیگه آزمایش میدم ببینم اوضاع چطوره

محمدت را شیر میدی برام دعا کن گلم.

ممنون عزیزم آخه من الان تو بارداریم100شدم  ولی تقریبا دارم رعایت میکنم به جز میوه که نمیتونم ا ...

خوبه تحرک ک داشته باشی خودش تنظیم میشه منم‌تو بارداریم تحرک خیلی داشتم  همینکه اومده رو ۱۰۰ خودش علامت خوبیه انشالله آز بعدی میبینی تنظیم شده و خوش خبر میای عزیزم

عزیزم من ۱۱ساله کم کاری تیرویید دارم  تجربه خودم میگم:استرس خیلی تاثیر داره  من هر وقت ا ...

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم 

اما من دلیل شو فهمیدم چون قرص ایرانی خورده بودم باید همونو ادامه میدادم نباید دیگه قرص خارجی استفاده میکردم 

ی سوال داشتم ازتون ، شما تو خوراکی ها هم رعایت میکنین یا فقط قرص مصرف میکنین؟ مثلا خوندم انواع کلم برا کمکاری تیروئید خوب نیست نباید بخوریم؟ آخه اینجوری ک نمیشه 

2706