2733
2739

من چهار ماهه قرص تیروئید میخورم سه ماه اول قرص ایرانی خوردم عددش دوماه اول از5.63رسید ب4.53

وماه سوم ب3.53دکترم گفت خوبه فقط قرصو ک یک روز درمیون میخوردی حالا هرروز بخور تا ازینم پایینتر بیاد عددش رفتم داروخونه قرص بگیرم گغت ایرانیشو نداریم خارجیه و کیفیتش بهتر از ایرانی گرفتم با خودم گفتم چ بهتر پس این ماه حتما تیروئیدم ب2میرسه قرصو یکماه خوردم و رفتم آزمایش دادم در کمال ناباوری دیدم عدد تیروئیدم رفته تا4.95😱 آخه چطور ممکنه ینی اثر عکس گذاشته قرصه تاریخ مصرفش هم نگذشته بود😢😢 حالا بازم باید تلاشمو ازاول شروع کنم فقط کاش علتشو میدونستم تا دیگ تکرار نشه کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم نباید خارجی میگرفتی منم کم کاری دارم، همیشه دکترم میپرسه  اگه ایرانی میخوری بازم ایرانی ...

ینی دلیلش اینه؟کاش از اول میدونستم😞

ممنون گلم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
از من t4 زده ۷.۶ Tsh زده ۵.۵  من چیم پرکار یا کم کار چقد باید باشه؟

عزیزم کم کاری باید بری دکتر برات قرص میده

من ۲۱ ساله که فقط ایرانی میخورم.قرصتو هیچوقت عوض نکن

خودمم تعجب کردم چرا بدتر شده 

باش دیگ خود قرصو میبرم میگم بازم ازین بده😔

2740
چند باید باشه؟؟؟ک نرمال باشه  از رو کدومش میفهمی کم کارم؟

تو برگه آزمایش نوشته چند باید باشه بنظرم تا 1.5خوبه تو برگه آزمایشت حتما رنج نرمال رو نوشته

آره عزیزم بازم با دکترت مشورت کن چون یه دوره خارجی خوردی، بپرس از این به بعد چی بخوری که زودتر تنظ ...

ممنونم گلم حتما همینکارو میکنم مرسی از راهنماییت

من نرمالم دلت بسوزه دریاااااااا😀😀😀😁😁😁😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من نرمالم دلت بسوزه دریاااااااا😀😀😀😁😁😁😁😁

جیگر داشتیم😒😒😒😒😒

😁😁😁😁😁😁

جیگر داشتیم😒😒😒😒😒 😁😁😁😁😁😁

بووووووووس😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😍😍😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
جیگر داشتیم😒😒😒😒😒 😁😁😁😁😁😁

سلام دریا جون 

من 8هفتم آزمایش دادم تیروئیدم 6.2شده قبلا تیروئید نداشتم 

حالا گفته روزی یکی لوتیروکسین100 بعد یکماه آزمایش بدم 

حالا نگران جنین هستم 

نظرت چیه؟؟

قندم 100 سرمرزه 

اونم گفته باید مرتب چک کنم

2706