2733
2734
عنوان

جواب مثبت بی بی چک بعد از یک ساعت

211 بازدید | 17 پست

سلام دوستان.من تقریبا یکی دو روز از موعدم گذشته.دیشب یه بی بی زدم منفی بود.صبح پاشدم دیدم مثبت شده.امروز صبحم زدم منفی بود،بعد یک  ساعت  یهو  دیدم مثبت شد با خط کمرنگ.خیلی  تو دلم نگرانم.نظرتون چیه؟

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا میگن بعد ۵ دقیقه معتبر نیست از اونورم یک سریا معتقدن که اینجوری شدن و مثبت شدن از یه سمت دیگه بی بی بعد یک هفته که از موعدت بگذره نشون میده بهتره بری از بدی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2742

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
2740
چند پری هستی 

31

مثبته

اخه با تاخیر نشون میده،نه همون لحظه

بچه ها حالا ک متخصصا اینجان .من چهارماه پیش سقط کردم بعد ماه پیش پریودشدم با چندتا امپول و قرص الان ...

انگارداری پریودمیشی،ولی اینکه دیرترپریودمیشی آمادگی قبل بارداریه،اخرین پریودیم۴۰روزه شدماه بعدش باردارشدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
مثبته

شما تجربه با تاخیر نشون دادن داشتین عزیزم که باردار باشه؟

2706