2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 120 پست
منم یه پسر چهار ساله دارم خیلی دوست داره نی نی دار بشیم واسم دعا میکنید؟؟؟

انشالله که خدابهت بده

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
منم یه پسر چهار ساله دارم خیلی دوست داره نی نی دار بشیم واسم دعا میکنید؟؟؟

انشالله عزیزم 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله که خدابهت بده

ممنون عزیزم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
انشالله عزیزم 

ممنون عزیزم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2731
عزيزم دلم ببخشید ناراحتت کردم انشالله ب دلت صبر بده این ماه بیای خبر مامان شدنتو بدی فدات شم 

عیبی نداره عزیزم درد دل خواهرانه بود فعلا باید۳ماه صبرکنم بعد اقدام انشاا... هممون میرم توصف شکم قلمبه ها

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
عیبی نداره عزیزم درد دل خواهرانه بود فعلا باید۳ماه صبرکنم بعد اقدام انشاا... هممون میرم توصف شکم قلم ...

انشالله عزیزم زودی بیای خبر مامان شدنتو بدی 😍😍😍😍😘😘😘

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
منم‌آزمایش دادم‌منتظرجوابم😥

چی شد عزیزم؟؟ بپرم هوا یانه؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2740
جواب مثبت عزیزم😘

خداراشکر مواظب خودت باااش خیلی خیلی

چی شد بی بی گذاشتی ؟؟جوابش چی شد؟؟؟

آره عزیزم دیروز صبح گذاشتم منفی شد😢😢

آره عزیزم دیروز صبح گذاشتم منفی شد😢😢

خیلی برات ناراحت شدم ،پریود چی نشدی ،چون الان اینجا تو آزمایشگاه یه خانمه میگفت که من باردار بودم ولی تو بی بی نشون نداد و تو از نشون داد.

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
خیلی برات ناراحت شدم ،پریود چی نشدی ،چون الان اینجا تو آزمایشگاه یه خانمه میگفت که من باردار بودم ول ...

ن نشدم الانم اومدم مطب دکترم تا اون بگه چکار کنم 

البته من پلی کیست هستم دوماه قرص جلوگیری خوردم رفتم سونو گفت کیست هات رفته ولی الان نميدونم ديگه چکار کنم

2706