2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 120 پست

سلام صبح همگی بخیرعزيزان تقریبا یک ساعت پیش بی بی رو زدم ولی منفی شد😔😔😔😔

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی نیس 😔😔😔😔😔

سلام عزیزم ازدیشب توفکرتم.عکست خیلی از بی بی دوره.نزدیک بگیر 

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
سلام عزیزم ازدیشب توفکرتم.عکست خیلی از بی بی دوره.نزدیک بگیر 

چشم الان میگیرم 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

مارکش چیه کاش بودی پیشم من یکی داشتم امتحان میکردی عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
عزیزم خودت هاله ندیدی؟

ن هيچي نیس مثل هميشه ی خط هس 😔😔😔😔ديگه نميدونم چکار کنم فقط توکل کردم بخودش

مارکش چیه کاش بودی پیشم من یکی داشتم امتحان میکردی عزیزم

ممنون عزیزم پریکربود 

منم‌آزمایش دادم‌منتظرجوابم😥

انشالله که مثبت هس 

ن هيچي نیس مثل هميشه ی خط هس 😔😔😔😔ديگه نميدونم چکار کنم فقط توکل کردم بخودش

الهی بگردم استرس بخودت نده یمدت بزن دربیخیالی فقط اقدام داشته باش بهش فکرنکن منم زیادتوفکربودم یکماه اصلا حواسم نبود بایه اقدام گرفت دقیق میدونم چه روز وساعتی بود تواون ماه فقط یبار رابطه داشتیم همون روزم ۱۸ روز رفتم شهرخودم موندم خونه بابام حتی چشمامم عمل کردم(یعنی ببین چقد احتمال ۰ میدادم) با۶ روز تاخیر زدم اصلانم از خاطرم نمیگذشت باردارباشم ولی بود ۵ روز بود فهمیدم باردارم که سقط شد هرچی واسه مرگ بابام گریه کردم واسه بچمم زارزدم ولی چکاری میشدبکنم..امیدم بخداس..بیخیال شو میشهدقول میدم بهت خودم تجربه کردم زن دایی و عروس خالمم همینجور

الهی بگردم استرس بخودت نده یمدت بزن دربیخیالی فقط اقدام داشته باش بهش فکرنکن منم زیادتوفکربودم یکماه ...

فدات شم مرسي  شما الان بچه دارین 

منم‌آزمایش دادم‌منتظرجوابم😥

الهی جاااان بی بی تو دیدم مثبته عزیزدلم 

2706