2737
2734
عنوان

بی بی چک

1185 بازدید | 120 پست

سلام فردا صبح ميخوام بی بی چک بذارم آخه چند روز از موعدم گذشته و پری نشدم ميشه با دلای پاکتون دعام کنید که انشالله مثبت بشه آخه خیلی وقته منتظرم

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

انشالله که مثبت برای من چندساعت پیش درکمال تعجب وناباوری مثبت شد😢😭

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
انشالا که مثبت برای من چندساعت پیش درکمال تعجب وناباوری مثبت شد😢😭

آخي عزیزم مبارک منم خیلی وقته منتظرم انشالله واسه منم مثبت بشه

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
انشالله فردا بهترین روز زندگیت باشه و اولین روز مادریت

ممنون عزیزم انشالله فدات شم

ان شاءالله عزیزم اگر بخیرتونه، همین فردا مثبت بشه و بسلامتی ۹ماه رو بگذرونی و فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر قسمتتون بشه. منم منتظرم عزیزم، حالتو درک میکنم. خدا شادتون کنه ان شاءالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم اجمعین

2706