2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 120 پست
انشالله که باردار باشی وقتی بی بی چک رو زدی اونموقع که خیلی خوشحال شدی منم دعا کن باردار شم 

ممنون عزیزم چشم انشاالله ب زودی خبر بارداریتو بدی

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
چراشب بی بی چک نزاشتی؟

آخه ميگن ادار اول صبح دقیقتره

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخي عزیزم مبارک منم خیلی وقته منتظرم انشالله واسه منم مثبت بشه

مرسی گلم دعاکنم برام فرداقرارازمایش بدم

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
2728
ممنون عزیزم انشالله فدات شم

خدا نکنه عزیزم توام دعا کن منم مامان بشم. عزیزم اگه مثبت شد خوب مواظب خودت باش به اطرافیانم زود نگو اشتباه منو نکن من از ذوق به همه گفتم ولی خدا نخواست بدنیا بیاد الان همه فک میکنن من مشکلی دارم. البته اینو نگفتم بد ب دلت راه بدیا. انشالله نی نی سالم و ناز خدا بهت میده

انشالله که مثبت برای من چندساعت پیش درکمال تعجب وناباوری مثبت شد😢😭

خوشبحالت.قدم خیر باشه.منم اقدامم..این ماه سرخود کلومیفن و لتروزول گرفتم ک از فردا ک 3پری میشه از هرکدوم یکی بخورم.بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

2740
ان شاءالله عزیزم اگر بخیرتونه، همین فردا مثبت بشه و بسلامتی ۹ماه رو بگذرونی و فرزندان سالم و صالح و ...

ممنون عزیزم انشالله فداي دل پاک همتون برم منم واسه شما صلوات فرستادم 

آخه ميگن ادار اول صبح دقیقتره

واسه من‌همون دیقه اول دوخط شد

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
خدا نکنه عزیزم توام دعا کن منم مامان بشم. عزیزم اگه مثبت شد خوب مواظب خودت باش به اطرافیانم زود نگو ...

ممنون عزیزم ايشالا دامنه منوشما منتظرا سبز بشه بزودی

خوشبحالت.قدم خیر باشه.منم اقدامم..این ماه سرخود کلومیفن و لتروزول گرفتم ک از فردا ک 3پری میشه از هرک ...

چراحالا هردوباهم نمیدونم بنظرم ازیه دکتربپرسی بهتر ایشالله که خدا یه بچه سالم وخوشکل این ماه بهت بده

2706