2737
2739
عنوان

بی بی چک

1185 بازدید | 120 پست

سلام فردا صبح ميخوام بی بی چک بذارم آخه چند روز از موعدم گذشته و پری نشدم ميشه با دلای پاکتون دعام کنید که انشالله مثبت بشه آخه خیلی وقته منتظرم

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

انشالله که مثبت برای من چندساعت پیش درکمال تعجب وناباوری مثبت شد😢😭

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
انشالا که مثبت برای من چندساعت پیش درکمال تعجب وناباوری مثبت شد😢😭

آخي عزیزم مبارک منم خیلی وقته منتظرم انشالله واسه منم مثبت بشه

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
انشالله فردا بهترین روز زندگیت باشه و اولین روز مادریت

ممنون عزیزم انشالله فدات شم

ان شاءالله عزیزم اگر بخیرتونه، همین فردا مثبت بشه و بسلامتی ۹ماه رو بگذرونی و فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر قسمتتون بشه. منم منتظرم عزیزم، حالتو درک میکنم. خدا شادتون کنه ان شاءالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم اجمعین

2706