2752
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 120 پست
فدات شم مرسي  شما الان بچه دارین

یه پسر۱۳ساله از ازدواج قبلم دارم ولی پیش باباشه من مشهدم اون اصفهان خیلی دوره داغونم براش...نه  عزیزم الان ندارم ۲۱ روز پیش سقط کردم دعا کن انتظارم طولانی نشه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه پسر۱۳ساله از ازدواج قبلم دارم ولی پیش باباشه من مشهدم اون اصفهان خیلی دوره داغونم براش...نه   ...

عزيزم دلم ببخشید ناراحتت کردم انشالله ب دلت صبر بده این ماه بیای خبر مامان شدنتو بدی فدات شم 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
خدابرات نگهش داره. من پسرم 15ماه داشتم فهمیدم باردارم. الان اولی2ساله 1ماهش دومی4ماهه.  فاصله ب ...

خداحفظشون کنه‌سختت نیست

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
خداحفظشون کنه‌سختت نیست

اولش که دنیا امده بود خیلی سختی کشیدیم بیچاره بچه اولم چقدر اذییت شد. . اما الان خوبه اوصاع . فقط خونه ام هیچ جا جام نیست. سختیش زیادخونه بودن.  بعدظهرها همسرم نگهشون میداره من میرم یه پیاده روی. اما از7صبح بیدارم. یه وعده غذامیذارم که ناهاروشام بخوریم. 

اولش که دنیا امده بود خیلی سختی کشیدیم بیچاره بچه اولم چقدر اذییت شد. . اما الان خوبه اوصاع . فقط خو ...

پسرمنم‌بی نهایت شلوغ کارواقعا موندم چی کنم😥

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
ایشالله که میایی عکس مثبت شدنشو میزاری  برامنم دعا کن منم خیلی وقته منتظرم سقطم داشتم😭😭😭

ممنون عزیزم انشالله خدا همه دامن ما منتطر هارو سبز کنه ب زودی

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
پسرمنم‌بی نهایت شلوغ کارواقعا موندم چی کنم😥

توکل به خدا خدا خودش صبرشو میده فقط کافی  دستت بیاد چ کارکنی.بازگسرشما بزرگتره. من اگه صبح زود پانشم به هیچی نمیرسم. دست تنها هستم ازصبح تا عصرکه شوهرم بیاد. 

توکل به خدا خدا خودش صبرشو میده فقط کافی  دستت بیاد چ کارکنی.بازگسرشما بزرگتره. من اگه صبح زود ...

توکل به خدا

منم یه پسر چهار ساله دارم خیلی دوست داره نی نی دار بشیم واسم دعا میکنید؟؟؟

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2706