2737
2739
عنوان

خانمهايي كه pco داشتند و درمان شدن حتما بيان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 33320 بازدید | 79 پست
عزيزم من دنبال بارداري نيستم تا دو سال به اميد خدا ولي ميخوام بدنم سالم باشه، اصل قضيه اينه درسته ن ...

پس فقط روی لاغر شدنت و مرتب شدن پریودت کار کن و بازم حتی اگه نمیخوای باردار شی سردیجات نخور چون بعدا دچار مشکل میشی .

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
نه هنوز . دکتر بهم کلومیفن و متفورین و دوفاستون ویتامین ای  فولیک اسید ..اینارو نوشته بود .سه ...

لتروزول روهم امتحان کن ان شاالله ک میشه ب امید خدا

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس فقط روی لاغر شدنت و مرتب شدن پریودت کار کن و بازم حتی اگه نمیخوای باردار شی سردیجات نخور چون بعدا ...

چشم عزيزم تخم مرغ چطور؟؟سردي يا گرمي؟؟اصلا سردي جات يعني چيا؟؟كلا بايد حذفش كنم يا بايد كمش كنم؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
پس فقط روی لاغر شدنت و مرتب شدن پریودت کار کن و بازم حتی اگه نمیخوای باردار شی سردیجات نخور چون بعدا ...

پريودامم منظمه فقط وزنم بالاست

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728

عزیزم مصرف شیرینیجات،شکلات،قهوه و مواد کافئین دار،گوشت گوساله،چربیهای ترانس بالا،چیپس و پفک، سرخ کردنی و فست فود رو به حداقل برسون

سعی کن غذاهای با طبع گرم بخوری، آب سرد نخور،در زمان عادت ماهیانه حتی الامکان حمام نکن

دمنوش بابونه و زنجبیل و رازیانه مصرف کن

پیاده روی داشته باش در کل اگه وزنت در حدود ۵ تا ۶ کیلو کم بشه خیلی خوبه

عزیزم مصرف شیرینیجات،شکلات،قهوه و مواد کافئین دار،گوشت گوساله،چربیهای ترانس بالا،چیپس و پفک، سرخ کرد ...

عزيزم ميشه يكم گرميجات بهم معرفي كني لطفا؟؟

2740
عزیزم مصرف شیرینیجات،شکلات،قهوه و مواد کافئین دار،گوشت گوساله،چربیهای ترانس بالا،چیپس و پفک، سرخ کرد ...

لبنياتم بايد كم بخورم؟؟

فوليكول ١٠ يعني دوز دارو هات كافي نبودن  فوليكول بالغ بين ١٨ تا ٢٤ هستش  ولي تو ورزش كن ...

کلومیفن و متفورین و فولیک اسید و دوفاستون سه ماهه مصرف کردم 

...ولی شنیدم لتزول میگن قویتره .

برم پیش پزشک میگم بنویسه برام .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
عزيزم لبنيات كلا مصرف نكنم يا تو دوره پريودم؟؟

لبنیات مصرف کن ولی نه خیلی،سعی کن کلسیمتو از کنجد ،گردو و ...بگیری(ولی زمان پریودی سعی کن اصلا مصرف نکن) ،کلا برا داشتن بدن سالم باید روزانه ۸۰ درصد مواد غذاییت طبعش گرم باشه و فقط ۲۰ درصد سردی

يعني چي درمان نميشه؟؟به من گفت اينو مصرف كن،اصافه وزنم دارم گفت بياري پايين حل ميشه سه ماه مصرف كن ا ...

منظورم اینه که اگه شدید باشه همیشگیه ولی برایه شما خفیفه نگران نباش

لبنياتم بايد كم بخورم؟؟

مصرف زیاد لبنیات چون سطح تستوسترون خون رو بالا می‌بره بیماری رو تشدید می‌کنه 

ولی ما معمولا با حجم بالا لبنیات مصرف نمی‌کنیم پس در حد معمول استفاده کن

چشم عزيزم تخم مرغ چطور؟؟سردي يا گرمي؟؟اصلا سردي جات يعني چيا؟؟كلا بايد حذفش كنم يا بايد كمش كنم؟

اتفاقا تخم مرغ برات خوبه ،توی نت بزن برای جلوگیری سردی رحم میاره چیا بخوری و نخوری گلم 

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
2706