2752
2734
عنوان

همکارام دوستم ندارن

168 بازدید | 24 پست

۲ تازه‌کار همسن دارم که دوسم ندارن

همیشه ۲تایی هستن و منو تد جمعشون رله نمیدن بقیه سن و سال دارن امادوستم دارن

خیلی ناراحت میشم شما جای من بودین چیکار میکردین 

منم هیچکس دوستم نداره ولی واسم مهم نیست 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برن گم شن

قوی باش

سعی کن بی تفاوت باشی

میدونم چی میگی ها و چقدر سخته اما نذار بفهمن از این بابت ناراحتی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

ناراحت میشی که دو نفر دوستت ندارن؟

قرار نیست تمام افراد دوستمون داشته باشن وقرار نیست  تلاش کنیم که بقیه دوستمون داشته باشن تو اگر خودت رو دوست داشته باشی حتی این فکرا نمیاد تو ذهنت!!

این مدل شرایط سخت فقط و فقط برای اینه که نقطه ضعف تو رو بهت نشون بده و این نقطه ضعف رو باید از بین ببری تو ذهنت 

نه این که تلاش کنی دوستت داشته باشن 

آدما میتونن یکی رو دوست داشته باشن 

یکی رو دوست نداشته باشن 

این به معنای این نیست که اون آدم دوست داشتنی هست یا نیست 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹
خب چرا باهام خوب رفتار نمیکنن؟

اصلا اهمیت نداره خواهر جان اگر میخوای تو شغلت پیشرفت کنی وارد حاشیه بشی همیشه ته چاه می مونی و به سمت های بالا نمی رسی دوست بشی زیرآبت می زنند خصوصا اگر زمینه کاریتون یکی باشه

هر نفسی که فرو می رود ممد حیات هست

مگه مهمه دوست داشته باشن .از کجا میدونی هم دیگه رو دوست دارن !!؟باهم حرف میزنن فقط تو دلشون که نیستی تو برو بشین ببین از چی میگن رشته کلامو بگیر دستت صحبت کن باهاشون تو کاری کن اونا باهات همکلام شن..نه بشین غصه خوردن مگه من چیم کمه اینجوری میکنن باهام