2737
2739
عنوان

سوال در مورد کیست تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 6054 بازدید | 100 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج

سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی  

nt nb

دکتر سرباز

09192955748

میثم موسوی راد

کارشناس رادیولوژی

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

https://telegram.me/akserahembidard

h‌ttp://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

درمان کیست و فیبروم تخمدان و سینه

درمان با داروهای کاملا گیاهی و صد در صد تضمینی به طوری که بعد از یک هفته از تغییرات خود به وجد خواهید آمد. درمان کیست به آسانی

روغن خراطین اصل دست ساز خودم، کاملا تضمینی و بدون هیچ افزودنی شیمیایی، راهی جهت افزایش سایز سینه.

داروهای کاملا تضمینی و بدون عارضه ی گیاهی جهت چاقی و لاغری، روغن ها ی تخصصی و ترکیبی و گیاهی ضد چروک، صاف کننده، روشن کننده، ضد پرمویی صورت زنان، ضد پیری، روشن کننده ی نواحی تیره مانند زیر بغل و کشاله ی ران، ضد لک، دورچشم و درمان یبوستهای مزمن و طولانی و ناباروری مردان و زنان، عفونت و کیست زنان، تنگی واژن به صورت کاملا تضمینی و توانمند و بدون عارضه. سلامتیتان را دوست بدارید و زیبا زندگی کنید.

مشاوره 09903848454

یکبار استفاده کنید و از زیباتر شدن خود دیگران را به وجد آورید.